Ben nu 14+4, kan zelfs door moeheid erg huilen.
Werk ook drie dagen in ziekenhuis toch voel ik me down ook als ik vrij ben...
Wie heeft ook erg last van??
Ik ben de eerste periode ook erg moe geweest. Moest elke keer na het werk ook slapen voor ik aanspreekbaar was. Dit werd wel beter vanaf een week of 20 bij mij!
Jaa je zou denken nu al zo erg moe maar juist nu doet je lichaam zo veel werk! En in de tweede trimester gaat de moeheid hopelijk bij jou ook afnemen! In de derde wordt je weer moe maar dan wordt het ook zwaarder, dat is dan weer echt een andere vermoeidheid. Ik sliep in de klas met week 6🤣
Ik wil je niet ontmoedigen, maar ik ben mijn hele zwangerschap constant heel erg moe geweest. Helaas niet overgegaan in het tweede trimester.
Het is dus zeer herkenbaar, maar bij mij bleef de moeheid. Ik hoop voor jou dat het wel betert...
Ik wil je niet ontmoedigen, maar ik ben mijn hele zwangerschap constant hee ...
Ik heb gevoel dat het toch blijft hoor verschillende verhalen de ene heeft het zwaar de ander weer niet... uiteindelijk krijgen we moois er voor. Alleen wil niet meer werken😳