9 Reacties

vorige week

Oef ik zou direct bellen naar de verloskundige. Gewoon om het te checken of alles goed zit is voor jou ook geruststellend kan ik mij zo bedenken.

vorige week

Ik heb met 20 weken een trap van m’n dreumes in mijn buik gehad, heb toen ook gebeld. Ze gaven toen aan zolang ik geen pijn, bloedverlies of vocht verlies had er geen reden tot paniek was. Maar als je ongerust bent zou ik voor je eigen gemoedsrust zeker bellen!

vorige week

Ik zou ook even bellen, voor de zekerheid. Hier zijn ze echt voor!

vorige week

Ik zou even bellen naar de verloskundige om te overleggen. Ik maakte met 30 weken een val en daarna heel pijnlijke steek. Daarna toch maar afgewacht maar heb op m'n donder gekregen van de verloskundige. Dat het beter was om wel te bellen!

vorige week

Je kan even bellen, kans is heel groot dat er niks aan de hand is hoor :-) ik heb nog wel eens een trap van de kinderen in de buik gehad, best hard ook maar ging goed

vorige week

Bellen voor de zekerheid, ik ben (wel wat later) met 34 weken op mijn buik gevallen toen ik flauwviel, maar protocol hier in het zkh was 4 uur ctg na val op de buik, en daarna spoed echo.
Als jij je zorgen maakt, dan bel je maar zolang je geen bloedverlies etc. hebt, kan de verloskundige ook niet zoveel bij deze termijn. Ik had gewacht tot morgenochtend.

vorige week

Ik verwacht inderdaad dat ze nu weinig kunnen gezien de termijn. Zou denk ik zelf tot morgen afwachten met bellen als je geen andere klachten zoals bloedverlies hebt.
Ik zou zeker bellen! Daar zijn ze juist voor!