9 Reacties
4 jaar geleden
Hi, toen ik zwanger was van mijn dochter was ik ook enorm onzeker. Het enige wat mij hielp was een doppler in huis halen zodat ik zelf naar het hartje kon luisteren wanneer ik wilde. Dit hielp mij enorm tot ik haar elke dag voelde bewegen. Dat zou je ook kunnen doen. Hiermee moet je wel oppassen dat je, als je even niet het hartje kan vinden, niet gelijk in paniek raakt. Maar dat zou je wel even kunnen helpen.
MOD
4 jaar geleden
Hi Emely,
Ik voelde m'n kindje pas rond de 23 weken, achteraf heb ik 'm denk wel eerder gevoeld maar als ze zo klein zijn zijn de bewegingen soms lastig te herkennen als beweging. En dat terwijl mijn baby een grote, drukke jongen was (en nu buiten mn buik ook😂).
Vanaf 28 weken zou je de baby pas echt dagelijks moeten voelen.
4 jaar geleden
Reactie op Colette&Amélie
Hi, toen ik zwanger was van mijn dochter was ik ook enorm onzeker. Het enig ...
Nee want de verloskundige heeft maandag ook met een doppler geluisterd na het hartje en ze kon het ook niet zo makkelijk vinden duurde ook even waardoor ik toen al in paniek raakte dus nee zo.n apparaatje is niet iets voor mij toch bedankt voor het mee denken
4 jaar geleden
Hoi emely, ik had toen ik zwanger was van de 2e ook pas veel later door dat er beweging was in mijn buik, ik miste de beweging vaak omdat ik druk was met mijn zoontje. Als ik er dan voor ging zitten dan gebeurde er niets. Maar ging ik terug kijken in de dag dan waren er toch momenten dat ik wat gevoeld had. Als de verloskundige zich geen zorgen maakt dan zou ik dat ook niet doen. Ik voelde ook pas ergens rond de 19 weken iets. Komt vast met een paar weken! :) succes met je zwangerschap en probeer er vooral van te genieten!
4 jaar geleden
Vooral proberen niet druk te maken. Hoe moeilijk dat ook is. Als er iets niet goed was, dan had de vk of echoscopist wel aan de bel getrokken. Vertrouw op je lichaam, die weet echt wat het moet doen.
Als je je echt zorgen maakt kan je altijd vragen of je een extra echo kunt krijgen, al dan niet tegen betaling. En daarna ook echt loslaten als alles goed blijkt.















