4 Reacties

3 jaar geleden

Heb er sinds deze week ook veel last van. Ben 16 weken zwanger.

3 jaar geleden

Ja. Ook bijna 22 weken zwanger en vorige week zijn de vaatjes in m’n neus dichtgebrand in de hoop weer een tijd even van de bloedneuzen af te zijn. Helaas niet met het gewenste resultaat. Tijdens mijn vorige zwangerschap ook vier keer door de KNO-arts dichtgebrand… Moet er wel bij zeggen dat ik een zeldzame neusaandoening heb en het slijmvlies dus al erg slecht en kwetsbaar is… Gebruik je neuszalf? Ik gebruik al jaren Nasumel (wondzalf op honingbasis). Dit zorgt ervoor dat je slijmvlies toch wat minder droog wordt dus minder snel gaat bloeden.

3 jaar geleden

Hier helaas vanaf 8 weken al bijna dagelijks raak (nu 18 weken). Dus slik ook extra ijzer 🙈 Nu heb ik ook snel bloedneuzen als ik verkouden ben etc dus op zich wel aan gewend.

3 jaar geleden

Ook last van gehad sommige dagen 4x per dag. Vooral zakdoekjes bij de hand houden. En ik smeerde een beetje vaseline in de neus. Heeft bij mij tot het einde aangehouden.