12 Reacties
4 jaar geleden
Willen we wel maar raden ze ons af, je ziet nog weinig details
Ja wij gaan het doen omdat ik tot 24 weken de tijd hebt om het af te breken ivm ernstige afwijkingen. Ze gaat proberen om ons te laten zien hoe de onderkant van ons dochtertje eruit ziet om ons wat duidelijkheid te geven. Met alleen woorden en onduidelijkheid kunnen wij ons keuze niet maken. Hier gaf ze aan dat ze toch een hoop kan zien met 23 weken.
4 jaar geleden
Reactie op R-J-M-
Ja wij gaan het doen omdat ik tot 24 weken de tijd hebt om het af te breken ...
Zijn die afwijkingen al bekend? Als ik vragen mag natuurlijk? Ja dan helemaal begrijpelijk! En wie weet, zie je al wel heel veel. Is natuurlijk ook bij iedere zwangerschap anders!
4 jaar geleden
Zijn die afwijkingen al bekend? Als ik vragen mag natuurlijk? Ja dan helema ...
Ze spreken over en niet gesloten buikwand, darmen en blaas zijn dus niet gesloten, darmen zitten buiten het buikje. De bekken zijn ook niet goed gesloten, verkort onderbeentje en klompvoetje. Geslacht kunnen ze niet zien ze denken dat het niet ontwikkelt is maar met 14 weken wel gezien 馃 degene van de pretechobureau zei ook raar dat ik met 14 weken geen afwijking heb kunnen zien want darmen valt wel.op als dat er buiten ligt en klompvoetje ook... ga dus bij dezelfde echobureau ook dir 3d/4d echo laten maken en ze zei ook we gaan op ons gemak uitgebreid nog even alles af snap.dat het rot nieuws is allemaal. Uit de punctie nog niks gekomen en ben benieuwd wanneer die uitslag komt.

















