5 Reacties
3 jaar geleden
Ik heb bloedverlies gehad en gewoon een voldragen zwangerschap. Heb ook bloedverlies gehad wat helaas wel een miskraam werd, je kan dat van te voren niet zeggen helaas. Hopen op het beste!
Maar, je hoeft je echt geen nummertje te voelen bij een verloskundige. Zou dus of het gesprek aangaan en aankaarten hoe je je voelt of een andere verloskundige zoeken. Je moet een hele speciale periode met ze doorbrengen dus dan wil je je wel fijn voelen
3 jaar geleden
Ik heb tot 12 weken 3x bloedverlies gehad en nog flink ook en ben nu ruim 25 weken zwanger.
Hoe hard het ook klinkt een verloskundige of een gynaecoloog kan met 8 weken zwangerschap ook weinig doen en je zal toch echt hoe lastig en spannend ook moeten afwachten. Zolang het bloeden niet toe neemt en je geen krampen krijgt zal je moeten wachten
3 jaar geleden
Wat rot voor je dat je bloedverlies had. Er zijn ook verhalen waarbij het wel goed blijft gaan. Bij mij werd er vorige maand gezegd dat het twee kanten op kon. Bij helaas geen goede afloop maar bij mijn tweede zwangerschap wel met bloedverlies (en stolsels!) Goed gegaan.
Ik heb een aantal weken geleden ook wat vaker een echo gehad, maar het bleef vooral afwachten.. ik heb toen wel echt rustig aan gedaan en niet zwaar getild.
Uiteindelijk werd het bloeden minder en was het bijna weg. Toen hadden we weer hoop maar helaas zagen we toen een dag erna geen hartslag meer terwijl er juist met het vele bloedverlies en stolsels nog wel een hartactie was.
Ik ga voor je duimen dat alles goed blijft gaan en wens je heel veel sterkte!!
3 jaar geleden
Dank jullie wel voor jullie reacties!
Zojuist terug van de echoscopiste en alles zag er nog goed uit! Onder de placenta zag je wel dat er nog bloed zat maar kon de baby niet in gevaar brengen. Hartje klopte goed
3 jaar geleden
Reactie op Noodie2021
Dank jullie wel voor jullie reacties!
Zojuist terug van de echoscopiste en ...
Wat fijn zeg!!














