9 Reacties

4 jaar geleden

Herkenbaar! Rond dit termijn had ik de zelfde klachten en maakten mijn enorm zorgen Kreeg een echo en alles was goed! Het kunnen je darmen zijn en of je organen dat wordt verschroven door de groei van de baarmoeder. Of het uitrekken van je spieren (woorden van de gyneceloog) inmiddels ruim 23 weken zwanger merk dat mijn baarmoeder momenteel ook weer aan het groeien is. 💙🥰

4 jaar geleden

De rugpijn is zeker herkenbaar! Die kwam hier ook snel opzetten, helaas loop ik daar nog steeds mee 😂. 1 keer bloedverlies gehad zonder buikpijn, dat was gelukkig niks. Buikpijn zonder bloedverlies in jouw geval zou ik zeggen bandenpijn/ groeipijn. Trok bij mij naar mijn linker lies ook. Bij onzekerheid altijd je vk bellen en evt bij veel zorgen vragen om een vroege echo. Die laat wel bij jouw termijn soms nog weinig zien omdat het nog zo pril is 😊. Hier was ik zelf niet op voorbereid en kon zelf met de vroege echo geen kloppend hartje zien, daar was het gewoon nog iets te vroeg voor.

4 jaar geleden

Komt vast goed al is het super spannend. Ik wil je absoluut niet laten schrikken maar zelfs met mijn zwangerschap ging het goed. Ik had ook wat bloed verloren. Kreeg met zes weken mega kramp tot bijna flauwvallen, echo gehad omdat ze dachten aan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Zelfs een week of twee daarna een gelatine achtig stolsel verloren ter grote van een twee euro munt…..en nog leefde de baby. Ik begrijp heel goed hoe onzeker je je kan voelen. Je kan niets doen, heb nergens invloed op en je kan niet in de buik kijken. Maar bedenk dat het in de meeste gevallen gewoon goed gaat. Zelfs als je wat klachten hebt komt het meestal goed! Sommige horen erbij en sommige zijn extra spannend. Sterkte!

4 jaar geleden

Bedankt voor jullie meedenken en reacties! 😘 Ik heb de verloskundige gesproken & ze zei inderdaad dat alles aan het oprekken in en je baarmoeder aan het groeien is, dat kan deze pijn veroorzaken: bandenpijn.

4 jaar geleden

Heel normaal dat je lage rugpijn hebt hoor en pijn in je onderbuik. Je baarmoeder is zich al aan het voorbereiden en heel langzaamaan al aan het groeien. Dus die pijn die je ervaart is waarschijnlijk het oprekken van je baarmoeder. Heb dat ook gehad op het begin. Van die menstruatieachtige pijn. Maar dan heel erg licht. Uiteindelijk is je kleine groter en kun je weer last krijgen van bandenpijn. Dat voelt ook vaak vervelend en kramperig. Maar bij mij is het altijd goedgekomen. Rond 9 weken waren mijn darmen ook helemaal van slag. Ik was continu opgeblazen aan het einde van de dag pfff. Alvast veel succes en plezier voor de echo over 2 weken!

4 jaar geleden

Reactie op HeeHallo_1994

Heel normaal dat je lage rugpijn hebt hoor en pijn in je onderbuik. Je baar ...
Dankjewel! 💘

4 jaar geleden

Reactie op fietsertje

Komt vast goed al is het super spannend. Ik wil je absoluut niet laten schr ...
Dankjewel! 💘

4 jaar geleden

Reactie op Marchbaby22

De rugpijn is zeker herkenbaar! Die kwam hier ook snel opzetten, helaas loo ...
Dankjewel voor je reactie & meedenken. 💘

4 jaar geleden

Reactie op ABCDF

Herkenbaar! Rond dit termijn had ik de zelfde klachten en maakten mijn enor ...
Dankjewel voor je reactie & meedenken. 💘