9 Reacties
4 jaar geleden
Ik had het ook vanaf week 8, spontaan spugen en zo misselijk.
Ik heb emasafene zetpillen en helpt wel wat maar gaat steeds iets beter. Ook neem ik per dag 2 gembertabletjes.
Zit nu in week 11 en word wel iets minder maar kan alsnog weinig en moet de hele tijd kokhalzen.
Hoop ook dat het snel over is!
4 jaar geleden
De meeste medicatie moet een spiegel opbouwen om echt te werken. Als je het al een week trouw neemt en het verbetert nog niet, terug naar de arts en om andere medicatie vragen ☺️
Ik ben uiteindelijk tot 16 weken aan het spugen geweest.. Dankzij medicatie slechts één of twee keer per dag.. 🙈 Ik heb die weken grotendeels op banaan, ei en broodjes kaas geleefd. Oh en waterijs 😋 Zorg in ieder geval dat je voldoende vocht binnenhoudt.
4 jaar geleden
Ik ben nu 35 weken en nog steeds aan de medicatie en misselijk. Vanaf week 5 misselijk en elke dag overgeven tot week 28 ongeveer daarna tot nu nog misselijk maar sporadisch een keer aan het overgeven nog. Vreselijk!! Ken meerdere vrouwen die het hebben helaas dus ik hoop voor jou dat het snel beter gaat!
4 jaar geleden
Ik hield tm week 29 zelfs geen water binnen. Hele zwangerschap misselijk geweest helaas. Ik nam suprimal. Kleine beetjes meerdaags eten helpt ook.
4 jaar geleden
Ja is voor sommigen wel normaal helaas. Als de medicatie niet werkt ga terug naar je huisarts. Bij mij werkte de eerste medicatie ook niet, ik bleef afvallen en hield niks binnen. Toen kreeg ik iets anders en dat hielp me wel om eten binnen te houden en toen kon ik weer aansterken
4 jaar geleden
Sinds week vier misselijk... Navalit gekregen. Van week 9 tot week 12 toch dagelijks spugen ondanks de medicatie, maar nu wel onder controle. Nu week 19 en zonder navalit is het enkel spugen, met navalit (en tijdig eten) is het goed te verdragen en kan ik toch wat genieten :-) nu komt maagzuur wel opzetten :-D maar alles voor die kleine meid!














