6 Reacties
6 jaar geleden
Ik zou in ieder geval een gratis app nemen. Ik had er heel blij 茅茅n gekocht en bijna niet gebruikt. Vergat hem steeds in te drukken en kon mijn telefoon helemaal niet vedragen op dat moment.
6 jaar geleden
Ik heb de Wee毛n Timer app gedownload. Ziet er simpel uit en is gratis. Bij mijn vorige bevalling heb ik geen app gebruikt. Toen ging ik zo snel van een beetje en constante buikpijn naar "dit is niet te doen" dat ik niet wist hoe ik in vredesnaam moest timen 馃槵.

6 jaar geleden
Ik heb de Wee毛n Timer app gedownload. Ziet er simpel uit en is gratis. Bij ...

Deze heb ik ook gebruikt; prima app. Ik vond hem handig en gemakkelijk (en dat kwam goed van pas, want ik kwam pas op het idee om zo'n app te downloaden toen m'n vliezen al gebroken waren en m'n wee毛n al begonnen waren, dus weinig tijd om een ingewikkelde app te doorgronden).
Je drukt op start bij het begin van de wee, op stop als hij over is en dan geef je dmv een smiley aan hoe pijnlijk hij was. Na verloop van tijd adviseert de app je om de VK te bellen (en het geadviseerde bel-moment kwam overeen met de belinstructie van mijn VK, ook niet onbelangrijk).














