10 Reacties

3 jaar geleden

Zelf 7 weken zwangerb

3 jaar geleden

Ik ben gestopt. Nam strattera en heb hier uitgebreid met huisarts en gynaecologe over gesproken en alternatieven. Conclusie was, het is waarschijnlijk het veiligste op de markt maar het is nog niet voldoende getest.

3 jaar geleden

Ik heb er zelf geen ervaring mee, mijn man heeft ADHD en slikt medicatie, maar er zal toch wel iets zijn wat je zou mogen hebben tijdens de zwangerschap? Zoveel verschillende middelen op de markt hiervoor, zal toch wel eentje getest op zwangeren? 🤷🏻‍♀️ Er zijn er ook zat die antidepressiva ed slikken tijdens de zwangerschap, zal vast ook een middel zijn wat jou kan helpen. Zonder medicatie lijkt me megavermoeiend. Sterkte! 🍀

3 jaar geleden

Ik heb er zelf geen ervaring mee, mijn man heeft ADHD en slikt medicatie, m ...
Ja ik hoop het , is ook erg vermoeiend en zit pas week 7 🤣 dus moet nog ff pfff

3 jaar geleden

Ik lees nu dat het wel afgeraden wordt bij de meeste na het 1e trimester, met uitzondering van Buproprion. Dit is wat mijn man slikt voor zijn ADHD en PTSS, maar het doet niet helemaal wat methylfenidaat en (lisdex)amfetaminen doen. Wellicht, als het niet te doen is zonder medicatie, het overwegen waard om het met je arts/behandelaar te overleggen. https://adhdnetwerk.nl/knowledge-base/zijn-er-bij-zwangerschap-en-adhd-alternatieven-voor-ritalin/ Voordat onze dochter aan de methylfenidaat ging, slikte ze met regelmaat LTO-3. Is een homeopathisch middel en werkt niet voor iedereen, maar mag misschien wel tijdens zwangerschap. Altijd wel met je arts/behandelaar overleggen. Zet em op! 🍀🍀🍀

3 jaar geleden

Misschien dat een natuurgeneeskundige je kan helpen?

3 jaar geleden

Ik gebruikte methylfenidaat, maar gelijk gestopt toen ik wist dat ik zwanger was. Inderdaad in het begin dat ik erg vermoeid was omdat ik mijn energie niet goed kon verdelen. Mijn verloskundige vroeg elke controle hoe het mij afging zonder medicatie, omdat ik anders bij de pop poli aangemeld kon worden voor meer professionele hulp.Uiteindelijk niet nodig gehad. Het valt me uiteindelijk erg mee zonder medicatie.

3 jaar geleden

Het kan ook zijn dat je vermoeid bent door de zwangerschap hè, al dan niet in combinatie met het gebrek aan medicatie. Regelmatig merken mensen dat ze na een tijdje minder medicijnen nodig hebben na een stop periode.

3 jaar geleden

Ik gebruikte methylfenidaat en ben gelijk gestopt toen ik erachter kwam dat ik zwanger was. Valt mij eigenlijk reuze mee, en voel me goed. Wel door de jaren heen beter leren doseren middels coaching etc. Dus misschien begin ik er ook wel niet meer aan!

3 jaar geleden

Heb verwijzing naar de pop poli gekregen