10 Reacties
3 jaar geleden
Ik heb er zelf geen ervaring mee, mijn man heeft ADHD en slikt medicatie, maar er zal toch wel iets zijn wat je zou mogen hebben tijdens de zwangerschap? Zoveel verschillende middelen op de markt hiervoor, zal toch wel eentje getest op zwangeren? 🤷🏻♀️
Er zijn er ook zat die antidepressiva ed slikken tijdens de zwangerschap, zal vast ook een middel zijn wat jou kan helpen. Zonder medicatie lijkt me megavermoeiend.
Sterkte! 🍀
3 jaar geleden
Ik heb er zelf geen ervaring mee, mijn man heeft ADHD en slikt medicatie, m ...
Ja ik hoop het , is ook erg vermoeiend en zit pas week 7 🤣 dus moet nog ff pfff
3 jaar geleden
Ik lees nu dat het wel afgeraden wordt bij de meeste na het 1e trimester, met uitzondering van Buproprion. Dit is wat mijn man slikt voor zijn ADHD en PTSS, maar het doet niet helemaal wat methylfenidaat en (lisdex)amfetaminen doen.
Wellicht, als het niet te doen is zonder medicatie, het overwegen waard om het met je arts/behandelaar te overleggen.
https://adhdnetwerk.nl/knowledge-base/zijn-er-bij-zwangerschap-en-adhd-alternatieven-voor-ritalin/
Voordat onze dochter aan de methylfenidaat ging, slikte ze met regelmaat LTO-3. Is een homeopathisch middel en werkt niet voor iedereen, maar mag misschien wel tijdens zwangerschap. Altijd wel met je arts/behandelaar overleggen.
Zet em op! 🍀🍀🍀
3 jaar geleden
Ik gebruikte methylfenidaat, maar gelijk gestopt toen ik wist dat ik zwanger was. Inderdaad in het begin dat ik erg vermoeid was omdat ik mijn energie niet goed kon verdelen. Mijn verloskundige vroeg elke controle hoe het mij afging zonder medicatie, omdat ik anders bij de pop poli aangemeld kon worden voor meer professionele hulp.Uiteindelijk niet nodig gehad. Het valt me uiteindelijk erg mee zonder medicatie.














