8 Reacties

4 jaar geleden

Zonde van je geld! Gewone campingbedjes zijn ook erg snel en makkelijk op te zetten. Wat zal het schelen, een paar minuten? En de Aeromove is over het algemeen kleiner dan een campingbedje. Je hebt er dus minder lang profijt van.

4 jaar geleden

1 youtube filmpje kijken, en dan is een gewoon campingbedje heel gemakkelijk in en uit te klappen

4 jaar geleden

Wij hebben aeromove erg tevreden! We nemen de aerosleep van matras mee en dametje heeft 2 weken heel geslapen op vakantie.

4 jaar geleden

Ik heb hem . Hij is ideaal, maar als je heel afentoe een campingbedje gaat gebruiken , heeft hij wat mij betreft niet perse een meerwaarde hoor.

4 jaar geleden

Wij zijn er heel tevreden van. Maar zoals andere dames zeggen, een ander bedje is zeker ook goed. Wij wilden de meerprijs betalen voor ons comfort. Aan jou om te beslissen of het dat voor jou waard is.

4 jaar geleden

Ik ben eigenlijk helemaal niet zo tevreden van ons aerosleep bedje. We hebben het bij de grootouders gebruikt als parkje op de hoogste stand de 1e 3maanden. Wij nemen ondertussen een gewoon reisbedje mee gaat minstens even snel :) Als je het kindje op de laagste stand legt moet je met je voeten kei ver van het bedje af staan. Niet makkelijk om het kindje weg te leggen dus. Na 1x meenemen in de auto is het bedje ook al ‘vervormd’ het neemt niet meer exact de originele vorm aan 🤷🏻‍♀️

4 jaar geleden

Wij hebben als campingbedje/logeerbedje de deryan peuterbox. Deze kun je gebruiken als bedje maar er zitten ook stokken los bij geleverd zodat je hem kan opzetten als box bijv buiten in de tuin of op het strand of als je op visite bent. Vinden hem heel handig. Lichtgewicht, kleine tas waarin het komt. Heel snel opgezet als een soort pop up tent

4 jaar geleden

Reactie op Francis1991

Wij hebben als campingbedje/logeerbedje de deryan peuterbox. Deze kun je ge ...
Ik ben opzoek naar een comfortabel bedje. Heeft de deryan peuterbox een lekker matrasje?