17 Reacties
2 jaar geleden
In het algemeen zou ik aanhouden: geen rauwe dierlijke producten en met vis zou ik alleen gebakken zalm of witvis nemen.
Ik ken zelf de keuken niet, maar je zou misschien ook het restaurant kunnen bellen om te vragen of er dingen zijn die je niet zou mogen.
2 jaar geleden
In het algemeen zou ik aanhouden: geen rauwe dierlijke producten en met vis ...
En alcohol natuurlijk vermijden, maar dat leek mij logisch.
2 jaar geleden
Reactie op TuNa0110
Die heb ik inderdaad alleen ga ik dat daar niet uitgebreid doen wanneer we ...
Nee maar als je die vooraf bekijkt kun je zien wat je moet vermijden: rauwe vis/vlees, tonijn/garnalen, rauwmelkse kazen, kiemgroenten zoals taug茅, en alcohol natuurlijk.
2 jaar geleden
Ik ben dus bang dat er dingen op tafel komen die niet op de kaart staan. Het meeste wat op de kaart staat zijn groenten of stoofvlees en dat kan.
Wel zit ik met de kruiden waar mee gekookt wordt, maar volgens mij telt het met alle kruiden dat je er niet te veel van mag toch??
Restaurant bellen vind ik eigenlijk ook wel een goed idee, daar had ik nog niet overna gedacht.
2 jaar geleden
Ik denk dat Afghaans heel oke is. Ze eten vooral veel groenten en vlees. Afghanen koken niet met alcohol (want islamitisch) en eten veel gegrilde en gestoofde kip en rund (geen varken) en weinig vis dus daarmee zit je sowieso safe. Ik zou me dus eigenlijk geen zorgen maken. Kan me eigenlijk niet iets indenken waar je voor moet oppassen.
2 jaar geleden
Misschien kan je zelfs met ze afspreken (omdat je niet weet welk gerecht w谩t is en wat daar dan in zit) dat als er iets bij is dat je n铆茅t mag, ze daar een bepaald versiersel bij leggen, of een bord in een bepaalde kleur gebruiken.
2 jaar geleden
Afghaans is heerlijk en echt een fijne keuken als je zwanger bent! Je kunt vrijwel alles eten, vlees is over het algemeen doorbakken, weinig vis en veel groentegerechten. Weet alleen niet of je van pittig houdt, daar krijg ik erg maagzuur van nu (ook in het begin al). Er zijn wel wat pittige dingen bij, die zou je kunnen vermijden. Maar denk dat je dat prima kunt vragen zonder dat er een link wordt gelegd met zwangerschap :)
2 jaar geleden
Reactie op Anniiee
Je mag gewoon gebakken zalm hebben en gebakken witvis alleen niet gerookt o ...
Dat is letterlijk wat er staat?














