92 Reacties
3 jaar geleden
Helemaal mee eens, maar denk niet dat het gaat werken😂 men wil toch een eigen topic ervoor..
Om even on topic mee te doen; mijn kinderen heten Thirza, Tamar, Aron, Juda, Salaris, Benjamin, Samuel en Sarah.
3 jaar geleden
Reactie op xxTessa
Waren jij en je man het gauw eens over ‘Salaris’
Hahaha.. ja altijd al een dochter met de naam salaris gewild.😂
DAMARIS moest dat zijn😍
Ook al gebruik ik de naam super veel op Whatsapp enzo, toch altijd nog autocorrectie! En dat terwijl ik niet eens een salaris verdien, dus dat woord gebruik ik dan weer nooit 😂
3 jaar geleden
Helemaal mee eens, maar denk niet dat het gaat werken😂 men wil toch een ei ...
Ben ik ook bang voor, maar proberen kan altijd!
3 jaar geleden
Reactie op xxTessa
Waren jij en je man het gauw eens over ‘Salaris’
Hahahhaa
3 jaar geleden
Ons zoontje gaat Noah heten 🩵
Velen zullen het waarschijnlijk maar niks vinden omdat het een naam is die veel voorkomt, maar dat is niet erg! Het was erg lastig voor ons om een jongensnaam te bedenken die we echt mooi vonden. We hadden in eerste instantie een andere naam die wat minder voorkwam, maar ik kreeg er geen warm gevoel bij. En na de beslissing om voor deze naam te gaan werden we super enthousiast en het voelde gelijk goed en dan weet je eigenlijk al genoeg 🥰
3 jaar geleden
Reactie op Jool88
Ons zoontje gaat Noah heten 🩵
Velen zullen het waarschijnlijk maar niks v ...
Noah blijft een mooie naam.
Ik vond jongensnamen ook heel moeilijk en wij kwamen uiteindelijk ook uit op een naam die in de top 10 staat. Het is niet anders, zolang we er zelf maar blij mee zijn!
3 jaar geleden
Reactie op Jool88
Ons zoontje gaat Noah heten 🩵
Velen zullen het waarschijnlijk maar niks v ...
Ik vind Noah een hele mooie naam en in de vier jaar dat ik met kleuters werk (en onze school heeft vier kleutergroepen) ben ik nog nooit een Noah tegengekomen. (:
3 jaar geleden
Oh, misschien ook zelf onze babynaam delen! 🤭
We hebben al een dochter die Eleanor heet en onze tweede meid gaat Meadow (Meh-dow) heten. Vond het eerst wel heel gedurfd, want ik wil niet dat het te ordinair is, maar ik vind de betekenis mooi en het past ook wel goed bij haar zus. (:














