8 Reacties

5 jaar geleden

5 jaar geleden

Wij hebben deze set gehaald https://www.baby-dump.nl/product/badartikelen/4 ...
Wij ook deze set+ tummytub. Die past op deze standaard.

5 jaar geleden

Wij hebben deze set gehaald https://www.baby-dump.nl/product/badartikelen/4 ...
Maar deze is juist duurder ;)! Wij zitten ook nog te twijfelen. We hebben een bad, dus het is alleen voor de kraamweek. Ga eerst even bij vriendinnen rondvragen of ik er 1 kan lenen.

5 jaar geleden

Wij hebben een set voor €10 op marktplaats gekocht. Incl tummy. Achteraf blij mee want de kleine meid vind zowel badje als tummy helemaal niet fijn. Schreeuwt alles bij elkaar. Ze gaat altijd met ons onder de douche en dat vind ze super fijn. Mijn tip, geef er vooraf dus niet teveel aan uit. Je weet heel niet of je het veel gebruiken gaat.

5 jaar geleden

Er zijn ook moeders die ze wassen in de gootsteen of in gewoon een emmer😂🙈, dus ik geloof echt niet dat het uitmaakt of je badje 80,- of 3,- kost🤷🏻‍♀️.

5 jaar geleden

Dankjewel. Ga even op marktplaats zoeken indd.

5 jaar geleden

Reactie op Boysmom90

Maar deze is juist duurder ;)! Wij zitten ook nog te twijfelen. We hebben ...
Wij hebben ook een bad, maar tot ons zoontje kon zitten vond ik het babybadje wel fijner. Wij hadden hem geleend, want je gebruikt het even goed maar kort

5 jaar geleden

Gewoon de goedkoopste doen 😉 zo'n lig ding in het badje vond ik niet nodig en ook niet gemist Pas gekocht toen ons Zoontje in het grote bad ging en ik lamme arm kreeg van het vast houden.