13 Reacties

3 jaar geleden

Mijn zoontje is tot twee keer toe teruggedraaid na een versie. Ik voelde hem echt dwars (heb hem zelf nog soort van tegen proberen te houden vanaf de buitenkant, lol) en toen zijn hoofdje boven.

3 jaar geleden

Mijn zoontje is tot twee keer toe teruggedraaid na een versie. Ik voelde he ...
Hoe lang na de versie is hij weer teruggedraaid?

3 jaar geleden

Ja Op 36.0 versie gehad en gelukt. In diezelfde middag veel, echt veel, beweging in mijn buik en ik voelde een kokosnoot onder mijn ribben. Vk gebeld. Ze vertelde er op dat moment niet veel mee te kunnen, wanneer de baby nog zo beweeglijk was, had direct weer een versie weinig zin. Op 36.6 bevestiging per echo, idd weer stuitligging. Op 37.0 naar zkh om te kijken of er weer een versie kon, maar kleine lag in hoofdligging. Niet ingedaald, maar wel hoofdje laagste punt. Dat is zo gebleven tot de inleiding op 42.0 Pas met de eerste weeën is hij ingedaald, en uiteindelijk vlot vaginaal geboren. Achteraf blij dat ik de aangeboden keizersnede niet direct genomen heb. Wel wist ik dat de kans op een keizersnede vergroot was, omdat de oorzaak van stuitligging niet bekend was. En ook omdat de baby later niet ingedaald was, dus grotere kans op dat het niet passen zou of een uitgezakte navelstreng wanneer de bevalling zou starten met gebroken vliezen. Maar gelukkig allemaal heel vlot verlopen, en vliezen pas bij 7cm gebroken toen hij ingedaald was.

3 jaar geleden

Reactie op Hannelore13

Ja Op 36.0 versie gehad en gelukt. In diezelfde middag veel, echt veel, b ...
Ik heb het idee dat die van mij ook weer teruggedraaid is. Ik voel inderdaad ook weer een 'kokosnoot' bovenaan. Precies hoe ik haar hoofdje voelde voor de versie.. Ik baal er echt van. Dan heb ik dus voor niks zoveel pijn geleden vandaag 😭

3 jaar geleden

Ik heb het idee dat die van mij ook weer teruggedraaid is. Ik voel inderd ...
Waar voel je getrappel? Als je veel trappels voelt onderaan is die waarschijnlijk gedraaid.

3 jaar geleden

Ik kon het niet voelen. Baby lag lange tijd in stuit. Ineens was ze gedraaid. Dit heb ik niet gevoeld! En de dag van de bevalling is ze dwars gaan liggen. Ook niks van gemerkt. Schopjes voelden altijd hetzelfde. Dus ik had geen idee. Toen wilden ze m’n vliezen breken en voelden ze geen hoofd en ook geen kont 😂 toen ter plekke nog een versie moeten doen

3 jaar geleden

Reactie op Peterpan

Waar voel je getrappel? Als je veel trappels voelt onderaan is die waarschi ...
Ja weer veel druk en beweging onderaan... Wat ik eerst ook had.

3 jaar geleden

Oooooh maar ook voel ik ineens veel beweging rechts! Echt alsof er een voetje trapt! Dat had ik voor de versie niet!

3 jaar geleden

Oooooh maar ook voel ik ineens veel beweging rechts! Echt alsof er een voet ...
Ik zou me niet te gek maken erover. Wanneer heb je weer controle? Soms hebben ze voetjes op t hoofdje waardoor je ook wat trappels beneden kan voelen. En die kokosnoot kan ook t kontje zijn:) Goede hoop houden 🤞🏼

3 jaar geleden

Reactie op Peterpan

Ik zou me niet te gek maken erover. Wanneer heb je weer controle? Soms hebb ...
Thanks! Vrijdag weer controle, is dus nog even spannend...

3 jaar geleden

Ja, meestal voel je dat wel. Maar ze kan dus net zo goed ook weer nog een x draaien 😉 zou me er op deze termijn zeker nog niet zo druk om maken.

3 jaar geleden

Ik heb het idee dat die van mij ook weer teruggedraaid is. Ik voel inderd ...
Snap ik. Maar je doet alles voor je kindje. Misschien draait de kleine zelf wel weer terug wanneer het nu in stuit ligt. Als het na de versie zelf gedraaid is, dan kan dat dus nog makkelijk. En wie weet heeft de baby een goede reden om in stuit te liggen zonder dat wij dat weten.... Succes!

3 jaar geleden

Ja, meestal voel je dat wel. Maar ze kan dus net zo goed ook weer nog een x ...
Haha op deze termijn begint ze toch al wel wat minder ruimte te krijgen om terug te draaien en begint een bevalling wel dichtbij te komen ;) Ik houd me vast aan het feit dat ze eerder ook wekenlang in stuit heeft gelegen zonder te draaien, dus misschien lukt het haar zonder hulp al wel niet meer om goed te gaan liggen