12 Reacties
vorig jaar
Wij hebben een dressoir van hemmens (ikea) als commode. Vind die van de babywinkels namelijk super klein en veel ruimte voor spullen is echt handig. Zeker bij een luier die nogal fanatiek is.
Verder hebben wij ook een staand kastje van ikea. En het bedje komt van babypark. Geloof dat wij voor alles onder de 1000euro kwijt waren en het ziet er super netjes uit.
Voordeel is ook, dat wanneer ze uit het bedje is gegroeid je ook niet gelijk alles nieuw hoeft te kopen omdat de meubels er niet bij passen
vorig jaar
Wij hebben al 2x ikea sundvik babykamer en al 2x 2dehands en gewoon goede kwaliteit se oudste is nu 2.5 staat nog dagelijks op dd commode ik vind deze fijn omdat je in de lengte kan werken.
Voor wat je krijgt als je babykamer nieuw koopt vindt ik echt bar weinig ook weinig opbergruimte etc.
Daarbij ook de levertijden zijn ellelang en je kindje merkt er niks van als het 2dehands is
vorig jaar
Ik zou vooral even in de winkels gaan kijken en voelen. Bij sommige sets zie je in de winkel het fineer bijvoorbeeld al loslaten, het voelt gammel of lades gaan stroef/zijn versleten. Prijs zegt overigens ook niet altijd alles, de duurste kast die wij in huis hebben valt van ellende uit elkaar na 4 jaar. Terwijl ons tv meubel juist heel goedkoop was maar wel van massief hout en dus mega stevig is 🤷🏼♀️
Ik denk dat als je voor een budget babykamer wilt gaan je beter naar IKEA kan gaan dan bij bijvoorbeeld babypark. IKEA is voor de prijs vaak uitzonderlijk goede kwaliteit.
vorig jaar
https://www.baby-dump.nl/twf-babykamer-torino.html
Wij hebben deze (was toen goedkoper) en gaat al 3 jaar intensief mee en gaan we komende jaren ook weer voor onze tweede gebruiken. Nog niets mis mee. Iets duurder dan jullie setprijs maar zeker geen hoofdprijs
vorig jaar
Nog een tip; amazon. Ik heb dit ledikantje daar gekocht en ben er echt heel tevreden over!
https://www.amazon.nl/Ledikant-Babybedje-Schuimstofmatras-Veiligheidsrooster-Beschermende/dp/B08J8JVXV3/ref=mp_s_a_1_3?crid=2CU1AD9I784PS&dib=eyJ2IjoiMSJ9.vtP1DwLeyXXBN0_fDKBtLlIEYYWcwYRoeFUBAagfKXUqi31E5q1DSCX6oXNjNUTvdZ1SDMD8PuJdl6LoOXcwMMnjvdqDMSRfDLWRUfUpdqy2CZYCnE8RK1SigDWuHmt437K7kPfCZTgzV2eH1fGr5BOPqyDyJufyAmzjM2myS1wK0SrSKBl4Ob8tlhajuevmlDcJks98tOe9vc_tmrCFKw.Tf-sCawBEOlg1ifnzgZyXJR1iVz7vqaD8b5YMUv2rjc&dib_tag=se&keywords=ledikant&qid=1724939433&sprefix=ledikant%2Caps%2C140&sr=8-3
vorig jaar
Op zich doe je met een babykamer niet heel lang. Het ledikant is meestal binnen 3 jaar weer weg, net als de commode en voor de kledingkast kun je gelijk een normale kopen ipv echt voor kinderen, zo kun je daar wel langer mee doen.
Ik heb voor onze beide kinderen de gehele kamer 2e hands (3e of 4e, geen idee) gekocht. Echt helemaal prima. Die van onze zoon hadden daarvoor al 2 jongetjes ingeslapen en nu gaat er een 4e kindje in.
vorig jaar
Wij hebben een dressoir van Ikea (Hemnes) en een brimnes kledingkast (3 deurs). We zouden ook voor de sniglar ledikant gaan maar we kregen uiteindelijk een ledikant van iemand 2e hands gratis.
Dit zo samen komt dan op 617,- uit. Waarschijnlijk heeft de Ikea in Luxemburg (of Duitsland, Frankrijk of Belgie) hetzelfde assortiment :)
vorig jaar
Hemnes commode en meegroeiledikant(en) van Prenatal en petit Amelie. Babykamer van onze dochter heeft (nieuw) 550 euro gekost. Dat was onze eerste en waren we nog wat minder duurzaam. Toen we de tweeling erbij kregen hebben we een tweedehands hemnes commode gekocht voor 150 euro, 2 meegroeiledikanten van 100 euro per stuk + een matras van 55 euro elk gekocht. Dus toen waren we voor hen voor 460 euro kwijt.
8 maanden geleden
Wij hebben kast commode en baby ledikant die je kan ombouwen tot peuter bed en dan 1 persoons bed gekocht bij. De outlet afdeling van baby dump in Maastricht .. intotaal met matrasje voor ledikant 500 euro
8 maanden geleden
Reactie op AanlokkelijkeLavendel332012
Wij hebben kast commode en baby ledikant die je kan ombouwen tot peuter be ...
Dit is waar we nu voor de 2e hebben gekocht voor ons eerste kindje
Hebben we ledikant van waar ik vroeger in gelegen heb en bij de IKEA de kast met ladekast en commode als set gekocht voor 475 euro ons 1e kindje is nu 2,5 en nog veel plezier van commode kun je ombouwen naar bureau als ze groter zijn














