15 Reacties

vorig jaar
Reactie op Daphie95

vorig jaar
Marktplaats?
Jaa daar kijken we ook op maar welke stoel is ook geschikt voor een baby :馃槣

vorig jaar
Reactie op Do95
Misschien eerst een wipstoeltje en later een ikea stoel? Zo deden wij dat b ...
Snap ik maar ze willen hem graag aan tafel kunnen zetten 馃榾

vorig jaar
Reactie op Liannelina
Snap ik maar ze willen hem graag aan tafel kunnen zetten 馃榾
Wij zetten de wipstoel gewoon op tafel. Uiteraard bleven we dan in de buurt.

vorig jaar
Ik zie tegenwoordig vaak de KAOS kinderstoel voorbij komen. Vind ik zelf heel gaaf. Kan ook voor alle leeftijden met extra onderdelen. Alleen een beetje duur, vooral voor af en toe bij opa en oma馃

vorig jaar
Reactie op Daphie95
Ah zoiets inderdaad 馃榾 en daar kan een baby ook wel goed in liggen?

vorig jaar
Ik weet niet hoe vaak je bij je ouders bent. Maar over het algemeen kan een kindje rond een maand of 7/8 wel goed zitten in een kinderstoeltje. En de keren dat wij in die periode met onze dochter bij onze ouders hebben gegeten is wel op 2 handen te tellen. En toen zat/lag ze gewoon in de kinderwagen. Tenzij je 1 of meerdere keren per week bij je ouders eet zou ik ze gewoon zo'n simpel ikea kinderstoeltje laten kopen. Wij hadden zelf eerst een hele leuke stoel met lig/zitstand opvouwbaar inklapbaar etc. Maar dat ding was zo onpraktisch dat we nu zelf ook zo'n makkelijke plastice hebben gekocht.

vorig jaar
Wij hebben thuis een stokke stoel met een newborn kuipje er op. Onze beide ouders hebben ook een stokke dus wij nemen het kuipje mee. Ook bij een dagje oppassen. Zonder kuipje wordt de stoel door alle andere kleinkinderen gebruikt.
Betaalbaar te vinden op marktplaats. Alleen niet inklapbaar.