5 Reacties

6 jaar geleden

Normaal voel je de baby van binnen van 16 tot 20 wkn. Ik vanaf 18wkn. Van buiten voelde ik de kleine vanaf 23 wkn. Mn man voelde haar met 24 wkn voor het eerst. Mn man zei dat het voelde als een klein schokje.

VRIEND

6 jaar geleden

Voel je niet gewoon je darmen of misschien je hartslag? Ik voelde het wel echt eerst van binnen.

6 jaar geleden

Ik voelde onze meid met 20,6 weken. Mijn placenta ligt aan de voorkant. Niet heel veel later voelden we het ook aan de buitenkant. De schopjes voelde in het begin als plopjes in de buik, inmiddels voeld het echt als schopjes. Als de kleine meid beweegt voel ik een druk vanuit binnenuit. Leg ik mijn hand op mijn buik voel ik ook iets tegen mijn hand aan drukken. Bij schoppen het zelfde, het is net of er iets tegen mijn hand aan schopt/tikt. Waarneer je je de kleine voeld hangt van verschillende dingen af, waaronder waar je placenta ligt. Het zou je kleine kunnen zijn, maar ook wat anders. Er komt een moment dat je zeker weet dat het je kleine is, en tot die tijd is het twijfelen.

6 jaar geleden

Ik voelde de kleine rond 17 weken. Sinds deze week (19 weken) is ie ook goed aan de buitenkant te voelen. Het verschilt idd heel erg per persoon

6 jaar geleden

Ik voelde het van binnen ook een week of 3/4 eerder dan van buiten. Als jij het juist alleen uitwendig voelt betwijfel ik of het je kindje is.