19 Reacties
6 jaar geleden
Ik ben 37 weken en een beetje en mijn baby heeft hele drukke en hele rustige dagen. Hele weekend was hij niet zonder beweging, maar wel heel weinig. Daarom gisteren toch even naar het ziekenhuis geweest, hartfilmpje gemaakt. Alles goed met hem. Ze zeggen altijd: je belt nooit te vaak, bij twijfel of zorgen, altijd bellen! Al is het maar voor je eigen geruststelling. Babietjes slapen overigens veel in je buik en zijn soms ook gewoon moe van het groeien en ontwikkelen :) Veel succes!
6 jaar geleden
Straks bellen? Nu bellen! Ik zou even een uurtje op je zij gaan liggen, onder je navel duwen en als de kleine dan niet reageert even meteen bellen.
6 jaar geleden
Zeker even bellen! Meestal is er een onschuldige verklaring (baby kan gedraaid zijn en tegen je placenta bewegen ipv tegen je buikwand bijvoorbeeld), maar het kan ook een teken zijn dat je baby te weinig voedingsstoffen krijgt via de placenta. De enige die daar uitsluitsel over kan geven, is de verloskundige.
Hopelijk is er niets aan de hand en is het inderdaad een voorteken van de bevalling!
6 jaar geleden
Reactie op Jesuischristel
Straks bellen? Nu bellen! Ik zou even een uurtje op je zij gaan liggen, ond ...
Thanks voor je advies!
Ben gisteren nog bij de verloskundige geweest en alles was goed! Maar zal toch gelijk maar bellen!
6 jaar geleden
Altijd bellen als je je kindje minder voelt.
Kan iets onschuldig zijn, zoals minder ruimte hebben in de baarmoeder nu je in je laatste weken zit, maar vraag het altijd na bij je verloskundige.
6 jaar geleden
Ik zou ook echt even bellen. Ik ben bijna 34 wkn en heb dit al een paar x gehad, was niks aan de hand maar protocol is dan wel een CTG en echo. Ik voelde me ook wel bezwaard, vaak omdat dit in het weekend/de avond was. Maar liever 1x te vaak checken dan te weinig, dat zal de verloskundige ook zeggen.
6 jaar geleden
Iets zoets eten/drinken, op je linker zij liggen, handen op je buik en na 3 kwartier niets voelen meteen bellen. Je verloskundige gaat het hartje even luisteren en in het ziekenhuis maken ze een Ctg.. Beter dat dan te laat zijn omdat het toch wat was. Voor hun een kleine moeite, voor jou een geruststelling. Succes!
6 jaar geleden
Bedankt allemaal! Inmiddels gebeld en moet zo even naar de verloskundige. Ben benieuwd, hopelijk is alles goed!!
6 jaar geleden
Reactie op elles.inwonderland
Bedankt allemaal! Inmiddels gebeld en moet zo even naar de verloskundige. B ...
Succes🍀🍀🍀! Hopelijk is alles goed ❤️
6 jaar geleden
Reactie op elles.inwonderland
Bedankt allemaal! Inmiddels gebeld en moet zo even naar de verloskundige. B ...
Goed dat je gebeld hebt! Hopelijk is het loos alarm. Succes zometeen! 🍀
6 jaar geleden
Ik had dat met mijn jongste dochter ook
Ze was de avond mega druk en ineens voelde ik niks meer
Ben toen savonds half 10 nog bij de gynocoloog geweest
Twee dagen daar voor zagen ze vermindering in vruchtwater
Die avond weer een echo gehad en het vruchtwater nog minder geworden kreeg een balonnetje en werd andere dag ingeleid .
Dus altijd even bellen ..succes
6 jaar geleden
Alles zag er goed uit! Het hartje klopte mooi en de baby bewoog goed op de echo te zien, alleen voel ik hier niks van.
Ik kan evt. bij de gynaecoloog een hartfilmpje laten maken, om te kijken hoe de conditie van de baby en het hartje is.
Voor nu ben ik in ieder geval gerustgesteld, maar ik kan elk moment bellen wil ik een hartfilmpje laten maken :)
Gelukkig alles goed!
6 jaar geleden
Reactie op elles.inwonderland
Alles zag er goed uit! Het hartje klopte mooi en de baby bewoog goed op de ...
Ah gelukkig maar!
6 jaar geleden
Reactie op elles.inwonderland
Alles zag er goed uit! Het hartje klopte mooi en de baby bewoog goed op de ...
Wat fijn! Succes met de laatste loodjes!














