10 Reacties

2 jaar geleden

Wij hebben de alecto dbx-80. Bevalt goed. Werkt net wat anders als een gewone babyfoon, deze slaat alleen aan bij geluid.

2 jaar geleden

Deze!

2 jaar geleden

Deze!
Kun je uitleggen waarom deze zo goed werkt met veel bereik? Ook op verschillende verdiepingen? Zou je ook bij je buren kunnen gaan zitten met dit ding? Wij hebben een luvion essential. Ik vind het een k..ding. De verbinding valt vaak weg, we dachten 2 camera, 1 op zolder (slaapt 1 dochter) en 1 op 1ste verdieping voor de kinderen. Op de zolder werk hij al niet eens. Als we in de tuin gaan zitten valt het bereik ook weg omdat slaapkamer aan de andere kant van het huis zit. We hebben er alleen wat aan als je in huis zit en voor de eerste verdieping.

2 jaar geleden

Je kan er toch ook een nemen die je aan je telefoon kan koppelen? Kan je aan de andere kant van de wereld nog kijken 🤭

2 jaar geleden

Reactie op Liez💕

Je kan er toch ook een nemen die je aan je telefoon kan koppelen? Kan je aa ...
Ja maar daar hebben we er een van. Vind die app irritant... deze is zo gevoelig dat je telefoon bij elk geluid (blaffen hond buren bv) al gaat trillen. Weet iemand daar een goede van?

2 jaar geleden

Reactie op Miep2000

Ja maar daar hebben we er een van. Vind die app irritant... deze is zo gevo ...
Ik heb de Philips Avent, en dan met app gekoppeld idd .. werkt goed. 👌

2 jaar geleden

Reactie op Miep2000

Kun je uitleggen waarom deze zo goed werkt met veel bereik? Ook op verschil ...
Dit hadden wij ook idd! Ook met die van aletco. En ipv ernaar te kijken werd er gezegd dan download je toch de app…🤦🏼‍♀️ nou nee betaal een Gods vermogen voor dat ding. Hebben nu een los camera systeem gekocht van imou. Waar alle camera’s op staan aangesloten incl. Voor en achtertuin plus baby kamer. Hij neemt opnames als je wilt, je kan praten en je hoort super goed. Van nacht naar dag doet hij ook super. Plus overal bereik, ook bij vrienden 2 km verderop. (Man gewoon thuis) enige nadeel, als je geen WiFi hebt doet hij het niet en hij geeft geen alarm bij geluid. Wel kan je beweging aangeven maar dan gaat hij met alles af incl het omdraaien of handbeweging van je kleintje.

2 jaar geleden

Reactie op Juudii

Dit hadden wij ook idd! Ook met die van aletco. En ipv ernaar te kijken wer ...
Ik wil er graag 1 zonder app. Hier wil de verbinding nog wel eens wegvallen. zonder camera alleen geluid lijkt mij het handigst

2 jaar geleden

Wij hebben een alecto, inmiddels oude type. Maar ze hebben nog een soortgelijke. Wij wilden er ook 1 zonder app ivm de betrouwbaarheid van het netwerk. Onze babyfoon heeft buiten ruim bereik. Ik loop er ook een rondje met de hond mee of even naar de wei naar de paarden. Op papier kan hij 500 m, maar dat lukt met huizen ertussen niet helemaal.