13 Reacties

3 dagen geleden

Tenerife! Geweldig divers eiland en veel te doen, ook om te hiken! Let wel op dat je niet naar de top van de Teide kan als je zwanger bent ivm hoogte. Gran Canaria is ook mooi maar allemaal wat toeristischer en minder groen landschap.

3 dagen geleden

Als je een actieve vakantie wilt zou ik ook Tenerife aanraden. Meer natuur en mooie wandelingen om te maken.

3 dagen geleden

Als je een groene vakantie wilt kan je kiezen voor Gran Canaria. Ondanks dat het een eiland is, is het daar zo prachtig, rustig, genoeg te zien met een huurauto. Heel veel leuke plekjes om te ontdekken.

3 dagen geleden

Het weer is stabieler op Tenerife.

3 dagen geleden

Reactie op Avondkreeft010319

Tenerife! Geweldig divers eiland en veel te doen, ook om te hiken! Let wel ...
Zo echt niet mee eens! Gram Canaria heeft heel veel mooie natuur, ligt eraan waar je bent.

3 dagen geleden

Ghehe, ik ben op allebei geweest en zou toch ook kiezen voor Gran Canaria. T zuiden is wat minder groen maar als je in t zuiden overnacht heb je daar t beste weer van de hele canarische eilanden en binnen n uur rijden zit je in de bergen of t noorden! We zijn net terug van de 2e keer een week Gran Canaria, na een week Tenerife hadden we toch wel t gevoel t eiland helemaal gezien te hebben..

3 dagen geleden

Wij zijn bij alle 2 geweest. Het hangt er natuurlijk helemaal van af waar je gaat zitten. Maar ik vond tenerife mooier en veel levendiger!

3 dagen geleden

Ik ben naar beide geweest en ik zou voor Tenerife gaan als je een actieve vakantie wil. De El Teide zou ik wel even skippen.

3 dagen geleden

Reactie op Silo91

Ik ben naar beide geweest en ik zou voor Tenerife gaan als je een actieve v ...
*vanwege je zwangerschap, niet omdat het geen mooie vulkaan is 馃構

2 dagen geleden

Reactie op ZuivereRiff411260

Zo echt niet mee eens! Gram Canaria heeft heel veel mooie natuur, ligt eraa ...
Oh haha misschien heb ik het dan verkeerd onthouden.. maar in m鈥檔 herinnering is Tenerife wel groener?

2 dagen geleden

La Gomera is ook een prachtig eiland in de buurt en bijna geen toerisme
Ik vond Gran Canaria afschuwelijk, dus ik zou voor Tenerife gaan :)

2 dagen geleden

Ik ben ook team Tenerife! Kan helaas wel niet vergelijken, maar ik herinner me Tenerife als heel veelzijdig. We zijn in maart geweest, toen we de Teide op reden sneeuwde het, en aan het strand scheen de zon prachtig en hebben we nog met onze voeten in het water kunnen gaan en dat in een tijdspanne van een paar uur 馃槂 De natuur is zo mooi daar, ik zou zo graag nog eens terug gaan.