8 Reacties
6 jaar geleden
Hi! Hier een moslima (geen bekeerling) allereerst gefeliciteerd met je zwangerschap馃コ je geeft aan hulp nodig te hebben? Waar loop je tegenaan?
6 jaar geleden
Reactie op Anoo
Hoi,
Mag ik vragen waarom je je wilt bekeren tot de islam?
Moeilijk uit te leggen ik doe het uit mijn eigen wil, ik zat zelf op een christelijke basisschool en las altijd bijbel maar ik voelde mij nooit goed bij, ik had er niet beste verleden en op mijn 16 verdiepte ik in islamitische geloof dat maakte mij altijd rustiger en ik voelde mij ook heel goed bij, ik begon zich meer en meer in verdiepen en besefte dat dit is wat mij blij maakte en ik vond het leuk om steeds meer over te gaan weten. Mijn ouders zijn er niet blij mee maar dat is wat ik wil, ik heb veel respect voor hun maar dat is waar mee ik wil leven dat is aanvulling aan mijn leven. Islam is aantrekkelijke geloof omdat het duidelijk is, compleet het geeft heel duidelijk richting aan, Bovendien is de Islam anders dan de meeste mensen zich voorstellen.
6 jaar geleden
Hier ook bekeerd, en mijn man ook. Als je contact wil moet je het maar zeggen 馃. Wij voeden ons zoontje ook islamitisch op. Mijn tip is stap voor stap te doen en kijken naar de juiste geleerde waar je kennis vandaan haalt. Anders zie door de bomen het bos niet meer en wordt het enorm lastig omdat je zoveel info krijgt 馃槝














