6 Reacties

6 jaar geleden

Je kan t altijd proberen maar klaarblijkelijk moet je er meer van nemen dan je op kan om effect te hebben ;-) Maar ach, baat t niet dan schaadt t niet ;-)

6 jaar geleden

De kinine zou ook poepen in vruchtwater kunnen stimuleren. Dan zou je alsnog naar het ziekenhuis moeten, goed onderzoek doen voordat je daar aan begint.

6 jaar geleden

Ik denk dat het alleen maar zin heeft als de kleine er klaar voor is....maar je kan t proberen toch. Vraag of de verloskundige je wil proberen te strippen. Sex helpt ook 馃槄

6 jaar geleden

Naar mijn weten is seks de beste optie 馃槉 Van ananas en bitter lemon moet je zo veel eten/drinken dat het bijna niet haalbaar is zei mijn verloskundige toen. Zelf had ik vrouwenmantelthee gehaald. Zelfs dit wou niet helpen en moest ik alsnog gestript worden. Seks lijkt hier het meest op. Of je er zin in hebt is een tweede 馃槀.

6 jaar geleden

Ik drink mn hele zwangerschap regelmatig tonic... ook verloskundige vond dit geen probleem. Ik zou er niet vanuit gaan dat het werkt maar het is vrij onschuldig mocht je het willen proberen!

6 jaar geleden

De verloskundige wil volgende week ook proberen te strippen dus die optie wil ik eerst ook proberen voor ik voor inleiden ga.. Ik heb idd ook wel gelezen sex dus komende dagen dat ook maar even exstra doen馃槀 En als dat niet helpt na het weekend maar even een fles bitterlemon en tonic halen wie weet helpt een van deze dingen.. We gaan het zien heel spannend