22 Reacties
5 jaar geleden
Heel herkenbaar, had ik ook! Bij mij was er niks aan de hand met de kleine, maar was toch heel blij dat ik wel gebeld had. Ziekenhuis en verloskundige gaven ook aan dat het goed was dat ik belde.
Gewoon even de bevestiging krijgen dat alles nog goed is, of dat nou is door naar het hartje te luisteren of door een ctg/echo te laten maken, is erg prettig. Het is ook goed voor jouw gemoedsrust, en dat is heel belangrijk!
Niet schromen om te bellen, jij bent de enige die voelt wat je baby doet.
5 jaar geleden
De laatste weken is het meer zacht geduw en geschuif dan schoppen. Ik voel af en toe langzaam ineens een kont omhoog komen en dan verdwijnt ie weer. Meer voel ik ook niet
5 jaar geleden
Ik zou je met klem aanraden vanavond ( nu/straks) nog je vk of ziekenhuis te bellen. Ga alsjeblieft niet af op het advies van minder ruimte of voorbereiden op bevalling etc. Ik heb die adviezen opgevolgd en had er alles voorover gehad om de tijd terug te kunnen draaien.
Pas als er is geluisterd/gekeken en het goed is met de baby mag je hier vanuit gaan. Eerder niet. Ik wil je niet onnodig bang maken. Maar je kunt echt maar een keer te laat zijn met bellen. Beter horen dat hij gewoon z'n rust pakt voor de bevalling dan horen dat je eerder had moeten komen.
5 jaar geleden
Reactie op Mvullers
Het advies is dat je moet bellen als je je kleine niet voelt. Hier wordt du ...
Ik zaai geen paniek, ik schets een reëel beeld. Misschien voor mij reëel, ja daar ben ik me van bewust. Maar wat ook realiteit is is dat een zwangerschap niet altijd als een groot feest eindigd.
Maar als ik een iemand kan behoeden om in schoenen als die van mij, komen te staan, dan doe ik dat. Want terugdraaien kun je niets. Pas als je de omgekeerde kant kent kunt je oordelen of iets paniek zaaien is om niets!
5 jaar geleden
Reactie op Mvullers
Het advies is dat je moet bellen als je je kleine niet voelt. Hier wordt du ...
Dit is niet waar, er word ook aangegeven te bellen als patroon van je kleintje veranderd of als je minder voelt in je buik te bellen. Als ik bij mijn vorige kindje niet had gebeld had ze dit waarschijnlijk niet overleefd.
5 jaar geleden
Reactie op Mvullers
Het advies is dat je moet bellen als je je kleine niet voelt. Hier wordt du ...
Niet waar; het advies is om te bellen als je verandering opmerkt in de beweging of het patroon van je kindje en dat heeft TS dus.
Gewoon bellen: liever 10x voor niks dan 1x niet met misschien alle gevolgen van dien.
5 jaar geleden
Het kan kloppen dat je de baby minder hard voelt,door minder ruimte in de buik.
Maaaar het kan ook zeker een andere reden zijn !
Het advies is om te bellen als je verandering in de bewegingen voelt etc,dus zeker even bellen hoor.
Ze zijn hier voor en beter 100x voor niks dan 1 x te laat.
Zo kan jij ook lekker slapen straks en ga je niet ongerust naar bed😘
5 jaar geleden
Altijd bellen bij minder leven. Mijn kindje liet ook minder van zich voelen met 41 weken. Het bleek dus dat hij nog maar weinig vruchtwater had. Toen is de bevalling een dag erna opgewekt 😊
5 jaar geleden
Bedankt voor alle tips.
Heb de VK uiteindelijk nog gebeld en alles was goed, vandaag bij de controle ook. Het is al vanaf het begin van dat ik hem voel dat hij de ene dag wat drukker is dan de andere, maar werd er toch wat onzeker van. Vandaag zijn m’n ribben weer flink in elkaar getrapt maar dat geeft toch een geruster gevoel...🙈














