8 Reacties

5 jaar geleden

Ja ik heb ook een blaasontsteking. Ik ben 9 weken zwanger. Heb een kuur gekregen die veilig is om in te nemen tijdens de zwangerschap. Gaat nu al beter :)

5 jaar geleden

Ik kreeg er een met 14 weken. Ik kreeg een nitrofurantoide (vast verkeerd geschreven ) binnen 1 dag van de klachten af. Wel de kuur afgemaakt

5 jaar geleden

Reactie op GWvdW

Ja ik heb ook een blaasontsteking. Ik ben 9 weken zwanger. Heb een kuur gek ...
Herken je bovenstaande symptomen?

5 jaar geleden

Reactie op Daisyy

Ik kreeg er een met 14 weken. Ik kreeg een nitrofurantoide (vast verkeerd g ...
Herken je bovenstaande symptomen?

5 jaar geleden

Ik had steken in mijn zij en onderrug en mijn plas was troebel. Ook wel een beetje branderig gevoel daar beneden. Geen bloed bij het plassen.

5 jaar geleden

Ik heb enorm veel blaasontsteking gehad in m鈥檔 leven (tot nu toe nog niet tijdens de zwangerschap 馃馃徏) maar ook idd altijd enorm pijn, branden, bloed bij urine, verhoging 馃 Gauw laten behandelen (als het een nierbekkenontsteking wordt ben je nog veel verder van huis) en zorgen dat je heel veel water drinkt en voorzorgsmaatregelen nemen zoals meteen na de seks gaan plassen en goed schoonmaken. Beterschap!

5 jaar geleden

陌k ben ook 6 weken zwanger en heb jeukklachten. Uit urineonderzoek is gebleken dat ik ook blaasontsteking heb. 陌k krijg een antibiotica kuur dat toegestaan is tijdens zwangerschap dus ben benieuwd 陌k heb daarnaast ook last van bloed (niet veel) En donkerbruine afscheiding 陌emand hier ook last van?

5 jaar geleden

Ik herken je klachten! Helaas 6x een kuur nodig gehad in de hele zwangerschap. Bloed kan komen door bloed in urine. Bij mij was het vaginaal bloed omdat de blaas op de baarmoedermond drukte.