17 Reacties

2 jaar geleden
Nee was 3 dagen daarvoor.. wel harde ontlasting die dag.. miss dat dat meespeelt?

2 jaar geleden
Reactie op Mamavan1wensvoormeer
Nee was 3 dagen daarvoor.. wel harde ontlasting die dag.. miss dat dat mees ...
Als je veel kracht heb gezet dan zou dat heel goed kunnen

2 jaar geleden
Reactie op Floppy
Even een off topic reactie: Ik zou de volgende keer even in je titel erbij ...
Excuses niet over nagedacht ben er met m’n hoofd niet bij. Niet zo netjes idd

2 jaar geleden
Ik heb precies hetzelfde gehad rond 6 weken, schrok me een ongeluk en dacht echt dat het foute boel was. Gelukkig bij mij ook niet doorgezet en inmiddels 21 weken zwanger van een gezonde meid🥰

2 jaar geleden
Ik heb dit ook gehad!
Tijdens het plassen tot 3 keer toe!
Dit was rond week 8/9/10 in de zwangerschap! Schrok me echt rot steeds vooral na een miskraam daarvoor!
Maar alles was telkens goed met de baby en er was geen reden voor het bloedverlies..
Inmiddels 35 weken zwanger morgen!
Oh en ik las over harde ontlasting wat je schreef.. dit had ik ook en dan begon ik ook te bloeden!
Succes morgen🍀

2 jaar geleden
Hi! Ik heb bijna wekelijks een beetje bloedverlies (gehad).Vergelijkbaar met jou papiertje. Soms drupjes, soms roze afscheiding, soms ietsje meer soms een klein veegje. Kan door heel veel dingen komen! Hele gevoelige baarmoeder mond, de placenta die heel laag ligt, te zwaar tillen, seks, de inwendige echo, of kracht die er op je buik komt. Ook vaak last van mijn darmen gehad wat het soms verwarrend maakt of je dan buikpijn/kramp hebt of niet. Laat je niet gek maken. Zolang je geen kramp hebt niet te druk maken! Het maakt je heel onzeker maar heb vertrouwen in je lichaam. Ik ben nu 12 weken en de baby doet het super goed! (en nog steeds af en toe wat bloed en al heel veel tranen er om gelaten en belletjes gepleegd hihi)

2 jaar geleden
Ik heb het helaas ook steeds! Met 6 weken flink bloedverlies en toen de dag daarna bleek het gelukkig loos alarm te zijn. Een goede echo met 2 kloppende hartjes. Nu afgelopen dinsdag (13+2) weer redelijk wat bloed verloren. De echo woensdag liet gelukkig zien dat de kindjes het nog steeds goed doen. Bloeden stopte snel en net wéér wat rood vegen. Ik word er moedeloos van 😩 hopelijk stopt dit snel, want het maakt zó onzeker.