16 Reacties

4 jaar geleden

Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt, van Kluun 🙈

4 jaar geleden

Ik heb mijn man 'Vader op komst' gegeven, leest goed weg

4 jaar geleden

Reactie op sannepost

Ik heb mijn man 'Vader op komst' gegeven, leest goed weg
Deze heeft mijn vriend ook en hij vindt het een leuk boek!

4 jaar geleden

Een echte aanrader zonder teveel grappen waar je zelf ook veel aan hebt: Aanpakken voor aanstaande vaders. Dit boek is geschreven door een vader die tevens verloskundige is. Heeft dus veel ervaring en kennis over de ondersteuning en begeleiding die een as moeder kan gebruiken en hoe een as vader deze kan toepassen. Kortom een boek voor een goede voorbereiding naar en in het ouderschap. Ik heb hem mijn man gegeven toen ik net zwanger was. Hij begon er meteen in te lezen en vond het heel interessant allemaal. Leest makkelijk weg.

4 jaar geleden

Ik heb het boek 'Vader op komst' gekocht voor de verjaardag van mijn man. Hij moet nog jarig worden maar ik heb even gekeken en het is lekker nuchter enzo. Niet zo veel clichés

4 jaar geleden

Vond ik ook super leuk om te geven.. Papa in spe, heeft er welgeteld 1 minuut in gebladerd en zei "ja leuk..." 😅 😅

4 jaar geleden

Geen boek, maar de app “tuurlijk schatje” vond mijn man heel leuk! En ik stiekem ook😉

4 jaar geleden

Reactie op Littl-one

Vond ik ook super leuk om te geven.. Papa in spe, heeft er welgeteld 1 minu ...
Hahaha Oopsie! Ja die van mij is ook geen lezer🤣🤣 maar toch vind ik het wel leuk dat er iets bij zit voor “de vader”. Rompertjes en Spuugdoekjes zijn top maar uiteindelijk minder voor paps natuurlijk 😉

4 jaar geleden

Reactie op Eave's mom

Geen boek, maar de app “tuurlijk schatje” vond mijn man heel leuk! En ik st ...
Ohja! Ik heb over deze app gehoord maar wist de naam niet meer. 😬😬

4 jaar geleden

Baby management heb ik mijn vriend gegeven en vindt hij erg leuk!

4 jaar geleden

Ik heb het zwangerschapsboek voor mannen aan mijn vriend gegeven. Staat elke week in wat er met de baby gebeurt en wat hij aan kwaaltjes en gevoelens bij mij kan verwachten. Hij leest het elke week braaf 🙃 ookal haat ie boeken..dit is een kort stukje per week, goed te doen dus.

4 jaar geleden

Reactie op sannepost

Ik heb mijn man 'Vader op komst' gegeven, leest goed weg
Ja die is hier ook een succes. Veel vaderboeken zijn vooral grappig bedoeld en heb je inhoudelijk niet zoveel aan, deze leest makkelijk, is best grappig en er staat een hoop goede info in.

4 jaar geleden

Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt, van Kluun 🙈
Deze vind mijn vriend ook een groot succes

4 jaar geleden

Bedankt allemaal 😘😘😘

4 jaar geleden

Ik heb die van mij vader op komst gegeven. Echter leest die van mij er helaas niet uit. Zou wel fijn zijn. Soms lijkt het alsof ik alles alleen moet weten .. 😅.

4 jaar geleden

Help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt. Mijn man is ook geen lezer, maar deze vind hij hilarisch