7 Reacties

2 jaar geleden

Wij hebben dezelfde box en een zelfgemaakt boxkleed in. Mijn ervaring is dat je de randjes toch niet echt gebruikt je hebt het over een randje van 2.5cm. denk dat dat verwaarloosbaar is!

2 jaar geleden

Wij hebben het Bopita matrasje en een meyco boxkleed. Aangezien de viezigheid altijd op het boxkleed komt hoeven wij het matrasje niet wassen. 1 keer in de zoveel tijd lekker buiten luchten.

2 jaar geleden

Wij hebben in onze Bopita box het matrasje van Bopita (95 cm) en om het matrasje een witte hoeslaken van Meyco (hoeslaken boxmatras rond wit 90/95 cm). Op het matrasje hebben we dan ook nog een boxkleed van Jollein (basic knit boxkleed rond 95cm in de kleur nougat)

2 jaar geleden

Reactie op Schildpad2399

Wij hebben in onze Bopita box het matrasje van Bopita (95 cm) en om het mat ...
Bedankt voor de tip! Ik ga het ook zo doen :) Dankje!

2 jaar geleden

Reactie op carla2020

Wij hebben het Bopita matrasje en een meyco boxkleed. Aangezien de viezighe ...
Dankjewel voor de tip!!!

2 jaar geleden

Reactie op Mama Aapie

Wij hebben dezelfde box en een zelfgemaakt boxkleed in. Mijn ervaring is da ...
Ja dat lijkt mij ook! Dankjewel voor de reactie:)

2 jaar geleden

Wij gaan voor deze https://www.schuimrubberbetaalbaar.nl/matrassen/matras-kinderbox-rond/rond-kinder-box-matras-95-cm-doosnede-sg-30-soft-6-cm-dik.html En dan gaan we zelf rommelen met een laken eromheen (denk aan een eenpersoons hoeslaken door midden knippen en netjes maken) aangezien de Merco hoes van 90/95 er niet omheen zal passen door de dikte. Dit is goedkoper dan 1 bopita matras en 2 box kleden aanschaffen en is dan 1 ding in plaats van een kleed op een matras :)