39 Reacties

5 jaar geleden
Wij mochten van de verloskundige en kraamhulp een extra matras erop leggen! Ik ben in t ziekenhuis bevallen, maar de kraamhulp moet ook controles bij je uitvoeren!

5 jaar geleden
Wellicht is het een optie om dikke houten balken te halen bij de bouwmarkt, waarop je de poten zet? Zo hebben wij het de eerste keer opgelost, was heel stevig (wij hebben een bed dat niet op poten staat, maar een houten frame is dat rondom op de grond rust, dus balken in de volle lengte & breedte van het bed eronder)

5 jaar geleden
Weet natuurlijk niet welk merk bed je hebt. Maar ik heb hogere poten gekocht.

5 jaar geleden
Bij ons paste deze klossen ook niet (ook een boxspring van 65cm hoog). Bij de kraamzorg organisatie hadden ze ook nog andere klossen, die lopen niet breed uit en die passen er wel onder. Het enige nadeel is dat deze 22 cm hoog zijn en ik nu dus een bed heb van bijna 90 cm hoog haha

5 jaar geleden
Reactie op Smnt93
Jaa dit hadden we ook inderdaad nog eventueel bedacht alleen heb et dan 6 n ...
Je kan eventueel bij de supermarkt vragen om 6 lege bierkratten. Meestal hebben ze dat wel staan. Betaal je alleen je statiegeld. En als je ze dan niet meer nodig hebt lever je ze weer in

5 jaar geleden
Kratjes 🙈 zeer zeker niet charmant. Bed komt nu op 80cm uit.
Die doeken hebben we afgeknipt maar is ter bescherming tegen krassen (vond mn vriend nodig).
En in het midden de verstelbare poten iets versteld en staan 2 gereedschapskoffers onder.
Het zijn lege kratjes. Mn ouders hadden ze toevallig staan 😁


5 jaar geleden
Reactie op Smnt93
Jaa dit hadden we ook inderdaad nog eventueel bedacht alleen heb et dan 6 n ...
Supermarkt. Idd statiegeld betalen en bij inlevering krijg je dat wel weer terug.