9 Reacties

4 jaar geleden

Geen idee wat het zou kunnen zijn, maar waarom durf je er niet mee naar de dokter als ik vragen mag?

4 jaar geleden

Reactie op Avee

Geen idee wat het zou kunnen zijn, maar waarom durf je er niet mee naar de ...
Ik schaam me daar nogal voor 🤦🏻‍♀️

4 jaar geleden

Bedoel je dan de bultjes op zich, of dat je dokter bij je vagina moet kijken? Toch niks om je voor te schamen?! Het hoeft niks boeiends te zijn, en al is dat het wel, dan weet je wel wat het is! Artsen zien zoveel dingen, daar kijken ze niet van op hoor! Gewoon gaan!

4 jaar geleden

Reactie op Avee

Bedoel je dan de bultjes op zich, of dat je dokter bij je vagina moet kijke ...
Ik heb net met mijn vriend gepraat en heb toch maar even de dokter gemaild voor een afspraak!

4 jaar geleden

Misschien steelwratjes? Zijn soort uitstulpseltjes van huid, zoek maar eens op! Hebben veel zwangeren lasr van

4 jaar geleden

Ik wil je niet bang maken maar misschien genitale wratten? Google maar eens of het daar op lijkt..

4 jaar geleden

Reactie op Miichelle91

Ik heb net met mijn vriend gepraat en heb toch maar even de dokter gemaild ...
Goedzo! Zeker nu je zwanger bent niet blijven rondlopen met kwaaltjes, beter safe than sorry!

4 jaar geleden

Reactie op Miichelle91

Ik schaam me daar nogal voor 🤦🏻‍♀️
Goed dat je toch contact hebt opgenomen! Ik probeer me vaak te realiseren dat artsen alles wel gezien hebben en het eea gewend zijn. Dat helpt voor mij iig om eventuele schaamte achterwege te laten. Makkelijker gezegd dan gedaan soms. Succes iig!

4 jaar geleden

Ik heb dit ook gehad het waren wratten ik kreeg een zalfje mee naar huis, om de 2 dagen smeren.. indien dit niet hielp was het weglaseren.. ik was wel nog niet zwanger en mocht geen gemeenschap hebben doordat het doorgegeven kon worden.. heb er toch 2 maanden last van gehad maar moest 12 maanden wachten voor ze gingen laseren