24 Reacties
3 jaar geleden
Wij zijn zeer te spreken over de EZVIZ camera's. Hebben er diverse in gebruik zowel buiten als beveiliging maar ook in de kinderkamer.
3 jaar geleden
Wij zijn zeer te spreken over de EZVIZ camera's. Hebben er diverse in gebru ...
Werkt gewoon op WiFi met een app trouwens. En goed beveiligd. En kun je dus ook als je niet thuis bent bekijken.
3 jaar geleden
Reactie op Nina2624
En hoe doe je dat dan? Heb je dan alleen de camera of moet je ook zo’n cent ...
Ja je moet ook wel een Google hub hebben, daar zetten wij overdag de camera op. Wij hebben verder ook veel dingen die we in huis bedienen met onze Google dus voor ons was dat de meest logische keuze 😊
3 jaar geleden
Ik heb er een van Action. Heb me suf gezocht naar een goede camera. Uiteindelijk kreeg ik deze tip en ben je voor 2 tientjes klaar.
3 jaar geleden
Reactie op Antepli27
Hoor je de baby ook gewoon, als je de app niet open heb staan op je mobiel? ...
Wij hebben deze camera ook, maar wij gebruiken hem naast een gewone babyfoon. Als je een cloud-abonnement neemt zullen en wellicht zulke functies mogelijk zijn. Wij gebruiken hem enkel in realtime ("is de kleine wakker of is het vals alarm?") waarbij het beeld soms wel eens vastloopt (door verbindingsproblemen) of dat het programma tijdens de live-weergave aangeeft te zullen stoppen binnen 5 seconden.
Het klinkt misschien wat negatief, maar eigenlijk zijn wij echt tevreden over de camera (scherp beeld, goed geluid) en de mogelijkheid om van eender waar even te checken wat er in het bedje gebeurt. Zelfs als ik op werk ben kan ik zo tijdens dutjes meekijken 😍
3 jaar geleden
Reactie op Antepli27
Hoor je de baby ook gewoon, als je de app niet open heb staan op je mobiel? ...
Nee wij hebben een gewone goedkope babyfoon enkel met geluid. Hoor ik daar iets op wat ik niet vertrouw dan open ik de app. Maar wij hebben een nieuwbouwwoning dus goed geïsoleerd. Als je een appartement hebt oid heb je misschien geeneens een normale babyfoon nodig.
3 jaar geleden
Reactie op Nina2624
Oh dat is fijn en qua afstand etc??
Ja werkt top. Kan zelfs op mn werk 40km verderop kijken of ze lekker slaapt als mn man thuis is.
3 jaar geleden
En hele goede nightview ook. 180° beeld. Hij hangt hier aan de deurpost en kan de hele kamer zien. Dochter slaapt in de hoek en zelfs met nightvieuw heb je scherp beeld. Ze zijn ook niet duur dus dat is ook fijn.
Qua beveiligingscamera hebben wij een mini sd kaartje in de camera zitten die bij beweging een aantal seconden opneemt. Voor de babykamer hebben we dit niet.
3 jaar geleden
Ik heb een ring beveiligingscamera als babyfoon. Ik krijg een melding op mijn telefoon zodra er beweging wordt waargenomen. Het is ideaal! Heb al meerdere babyfoons versleten. Na verloop van tijd gaan die dingen kapot hier. Eerst de camera, toen de ouderunit, kabelbreuk… Het is ons derde kindje even voor de beeldvorming haha
3 jaar geleden
Reactie op MissAnomynous
Ik heb een ring beveiligingscamera als babyfoon. Ik krijg een melding op mi ...
Ik persoonlijk zou hierop alleen niet durven vertrouwen. Je moet maar eens net de pech hebben dat er netwerkproblemen zijn, of dat je telefoon een eigen leven leidt in je broekzak of dat ie het opeens tijdens een dutje het ideale moment vindt om te updaten 😅
3 jaar geleden
Ik heb ook eentje van de action. Die werkt super. Werkt altijd kan gewoon via een app. Zitten ook meerdere functies op.
3 jaar geleden
Reactie op Nina2624
En hoe is die te bedienen? En qua afstand. Als je bijvoorbeeld in de tuin z ...
Gewoon via een app op je telefoon. Afstand maakt niet uit. Ik kan ook kilometers verderop gewoon mee kijken.














