8 Reacties

4 jaar geleden

Hi! Bij ons is het zo dat ik het collectief verlof (bouwverlof) mag inplannen wanneer ik het wil, dus ik mag kiezen of ik het aansluitend na mijn moederschapsrust neem of verspreid. Feestdagen ben ik niet zeker van maar ik denk dat je die wel “kwijt” bent.

4 jaar geleden

Feestdagen ben je kwijt. De verlofdagen kan je op andere momenten nemen na je verlof

4 jaar geleden

Bij ons is het zo dat ik deze verlofdagen dan moet nemen voor ik stop met werken. Aangezien je in 2022 niet meer teruggaat werken.

4 jaar geleden

Waarom vraag je het niet gewoon aan je werkgever. Overigens lijkt het me niet aangezien het je verlof is. Je kunt geen vakantie opnemen in je verlof. Dus bewaar je ze

4 jaar geleden

Ik ben mijn feestdagen wel kwijt maar het verlof dat ik niet had opgenomen (ik ben ook pas uitgerekend 29/12) dat krijg ik uitbetaald. Ik ben nu al preventief verwijderd van de werkvloer ( ik sta in de zorg met mensen met een beperking) ik heb eerst de helft van mijn verlof opgenomen vooraleer ik op ziekteverlof ga.

4 jaar geleden

Ooh ja helemaal vergeten dat het dan al een nieuw jaar is.. je moet je verlofdagen voor je verlof opnemen anders krijg je hiervoor geen uitkering in december. Ik had dit mijn vorige zwangerschap niet gedaan waardoor ik van de mutualiteit geen uitkering kreeg voor de dagen dat je nog verlof had staan omdat je vakantiegeld hiervoor hebt gekregen. Een paar maand voor je verlof al krijg je een brief van de mutualiteit die ingevuld moet worden door je werkgever waarop staat hoeveel verlofdagen je niet opgenomen hebt

4 jaar geleden

Waarom vraag je het niet gewoon aan je werkgever. Overigens lijkt het me ni ...
Heb ik gevraagd hoor, maar ze moesten dit nog navragen en wil stilaan mijn zomerverlof inplannen. Dan heb ik al een idee of ik naar een week of 2 weekjes kan kijken 😄

4 jaar geleden

Bedankt voor de feedback allemaal!