28 Reacties

VRIEND

5 jaar geleden

Ik heb sinds april de joolz aer in gebruik, ik ben er heel tevreden over! Nog niet gevlogen,dus daar kan ik je niet bij helpen... Wel is de buggy zo compact dat hij ingeklapt makkelijk meekan op de fiets voorin mijn fietsmand. Super makkelijk in en uitklapbaar met 1 hand. En hij rijd heel fijn, super licht en wendbaar. Enige nadeel is dat je alle assesoires er los bij moet kopen. De Elodie mondo kende ik niet, maar ook een hele mooie compacte buggy!

5 jaar geleden

Joolz Aer heb ik, heel tevreden over. Lekker compact, ergonomisch, duurzaam gemaakt en de buggy heeft echt Body! Oja strak design.

5 jaar geleden

K2 go is een fijne, iets betaalbaarder dan de joolz

5 jaar geleden

Easywalker miley

5 jaar geleden

Reactie op Francis1991

Easywalker miley
Ahja, was ik gisteravond ook aant overwegen

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Ahja, was ik gisteravond ook aant overwegen
Zijn er blij mee. Nu ook afgeprijsd naar 249.

5 jaar geleden

Wij hebben net de Easywalker Jacky gekocht. We waren aan het twijfelen tussen de Joolz Aer en deze, maar toen we mijn zoontje even in beide buggy’s zetten voor een testritje bleek hij in de Joolz echt heel slecht te zitten, helemaal onderuit gezakt en zakte steeds naar de zijkant. (Terwijl hij dit in de kinderwagen en andere stoelen niet heeft) De Easywalker heeft veel meer ondersteuning, vind dat zelf wel heel belangrijk. Ik vond de Joolz wel echt fijn qua klein opvouwen en soepelheid bij het rijden, maar zou je dus aanraden om dit wel even te testen. Volgens de verkoper bij babypark was dit het grote nadeel van de Joolz Aer. De Easywalker Miley vond ik trouwens ook heel fijn, maar heeft een stang achter waardoor die voor lange mensen iets minder fijn loopt. Maar als je niet heel lang ben misschien ook nog een goede optie

5 jaar geleden

Reactie op Panda5001

Wij hebben net de Easywalker Jacky gekocht. We waren aan het twijfelen tuss ...
Inderdaad, we zijn gisteren de joolz gaan testen en ons zoontje zat er helemaal niet zo goed in. De easywalker jackey kende ik niet. Heeft die ook een verluchtingsgaasje in de zonneklep?

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Inderdaad, we zijn gisteren de joolz gaan testen en ons zoontje zat er hele ...
Joolz aer

5 jaar geleden

Reactie op Francis1991

Zijn er blij mee. Nu ook afgeprijsd naar 249.
Wordt de buggy vuil bij het opvouwen ? Want je moet hem dan precies platleggen op de grond?

5 jaar geleden

Quinny Yezz 🙂 Compact en maar 5 kg ofzo. Helaas geen ligstand maar toch echt fijn, licht en wendbaar.

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Joolz aer
Onze kinderen houden van een “actieve” zit houding. Dus de rugleuning echt recht. Mede hierdoor dus geen joolz aer of vergelijkbare buggy omdat ze als een zoutzak erin hangen. Gebruiken nu de Bugaboo bee als buggy omdat die wel een actieve zit heeft, echter verre van compact helaas. Die gooi je niet zo in je fietsband…

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Wordt de buggy vuil bij het opvouwen ? Want je moet hem dan precies platleg ...
https://youtu.be/tHG9aQ9VDUI Nee wordt hier niet vies Hij staat na het opvouwen gewoon overeind en er komt een zak bij waar je hem in kan doen. De rugleuning kan in verschillende standen dat is ook heel fijn.

VRIEND

5 jaar geleden

Ik heb zelf een koelstra paraplu buggy vanwege het meenemen op de fiets. Dat is denk ik niet wat je zoekt. Ik heb in eerdere topics ook de tip van de hamilton buggy van t Kruidvat gelezen. Heb er zelf dus geen ervaring mee maar mensen waren er erg enthousiast over.

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Ahja, was ik gisteravond ook aant overwegen
Ik ging vandaag eens de miley proberen met mn zoontje, maar in ligstand komt hij met zn hoofdje al tegen het verluchtingsnetje 🤔 hij is nochtans niet echt groot voor zn leeftijd (10mnd). De verkoopster had er niets over te zeggen. Hebt u hier ervaring mee?

5 jaar geleden

Reactie op Mijntje88

Ik heb zelf een koelstra paraplu buggy vanwege het meenemen op de fiets. Da ...
Die heb ik! Heb er geen negatief woord over te zeggen!

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Ik ging vandaag eens de miley proberen met mn zoontje, maar in ligstand kom ...
Hier niet. Onze dochter is 75cm en 9.5maand gaat er prima in. Zelfs nog veel ruimte over. En ze kunnen er tot 22kg (sommige buggys gaan maar tot 15kg) in dat is 4jr ongeveer. Was er niet iets mis met die buggy?

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Ik ging vandaag eens de miley proberen met mn zoontje, maar in ligstand kom ...
Misschien lag je baby er verkeerd in? En in een buggy liggen de kindjes ook niet volledig enkel het bovenlichaam zal straks kunnen liggen. Die benen hangen dan in zit positie zegmaar

5 jaar geleden

Reactie op Francis1991

Misschien lag je baby er verkeerd in? En in een buggy liggen de kindjes ook ...
Hier kan je t zien. Hij was wel vastgegespt..

5 jaar geleden

Reactie op jadek

Hier kan je t zien. Hij was wel vastgegespt..
Mijn dochtertje is 1,5 en die zit er prima in.. Zonder dat haar hoofd het zonnescherm raakt ..