Vandaag mijn eerste echo (vervroegde) echo gehad op 7 +2 i.v.m. aanhoudend bruin verlies sinds 4 +5. Hier was volgens de verloskundige een mooie zwangerschap te zien. Er was echter ook een grote cyste te zien van ruim 7 centimeter. De verloskundige twijfelde of het misschien een eiblaasje/eicel is welke door hormonen groeit.
Ze stuurt de gegevens toe naar de gynaecoloog. Volgende week mag ik terugkomen en dan zien we of het is gegroeid of afgenomen.
Iemand dit ook gehad??
Ik heb dit ook gehad bij mijn beide zwangerschappen. Bij de eerste was een cyste (weliswaar aan de eierstok) van 10 bij 10. Die moest toen met spoed verwijderd worden bij 10wk zwangerschap. Bij de tweede zwangerschap was er eentje terug gekomen, die was toen 7 bij 4 cm. Heb ervoor gekozen om hem te laten zitten, omdat hij niet groeide in de zwangerschap. Heb er geen last van maar een raar idee dat het er zit.
Ik heb het ook (gehad, weet niet of hij er nu nog zit maar denk van wel). Een flinke cyste op mijn rechtereierstok. Volgens zowel verloskundige als gynaecoloog kan het helemaal geen kwaad, na verloop van tijd zal hij vanzelf verdwijnen.
Fijn om te lezen dat het toch nog aardig “normaal” is. Ik hoop in ieder geval dat die van mij niet gaat groeien, want tot nu heb ik nog niet echt last. Donderdag weet ik meer!🤞🏼