Ik heb altijd mijn kind, mocht het een meisje zijn, Antheia willen noemen. Mijn vriend vind dit niet echt een mooie naam. Dus ik heb deze laten vallen. Hij had vroeger een collega die Ante noemde. Hij vind dit een hele mooie naam. Ik vind dit ook wel mooi klinken. Ook omdat het in mijn naam voorkomt. Het betekend bloem en geschenk. Wat vinden jullie van de naam Ante maar dan voor een jongen?
Voor een vrouw zou ik het ook niet doen... Tante Ante.. klinkt zo raar. Anke, Jenthe, Lenthe ed vind ik dan weer veel beter. Voor een jongen zou ik zobiezo wat stoerder gaan. Denk Ward, Wout, Axel, Lewis, Vince.. Dus we hebben een heel anders smaak qua namen. Ik zie heel veel namen verschijnen waar ik het mijne van denk 🙈 en ik ben er zeker van dat ze dat van mijn top 5 ook zullen vinden! Dus doe vooral waar jij u goed bij voelt. Maar als je twijfelt, doe het dan niet. Zoek even verder. Wanneer DE naam verschijnt, dan zul je het wel voelen dat het die moet worden 😊
Ik denk dat als je denkt dat het de naam voor jullie kindje is en dat het voor jullie goed voelt het gewoon moet doen.
Maar als je er echt bij twijfelt kun je mischien kijken naar een andere schrijfwijze of dat beter voelt bijvoorbeeld: Anthe
Ik ken alleen een meisjes-Anthe 😉 Persoonlijk vind ik het ook iets meer een meisjesnaam, maar jullie moeten gewoon doen waar jullie je goed bij voelen 😊
Komt niet zo vaak voor en op schrift ziet het er stoer uit. Maar ik heb de associatie met ‘anti’ (op z’n Engels klinkt het ook zo) en dat klinkt zo negatief.
Dankje wel,voor jullie antwoord allemaal. Goed om het te weten! Toch belangrijk de naam. Ik heb zelf ook een speciale naam en dat was niet altijd even gemakkelijk op het school. En dat wil ik mijn kind ook wel niet aan doen.. maar ik wil wel dat het geen alle daagse naam is.