Hai allemaal🙋🏼♀️,
Ik ben 24-11-2020 uitgerekend en vraag mij af wat voor deken of wikkeldoek jullie gebruiken voor in de reiswieg van de kinderwagen :).
Omdat ons meisje vrij klein is (3,5 week en maat 50 valt nog wat groot), heb ik geen jasje ofzo. Dus in kleertjes (romper lange mouwen en shirt lange mouwen) dan in de winkeldoek van Moeders voor Moeders (lekker zachte en warme stof) en een wiegdeken driedubbel gevouwen er bovenop.
Ik heb van een vriendin alvast een heel zachte en dikke voetenzak van Les Reves d’Anaïs gekregen. Deze kan ook mooi in de maxicosi vastgeklikt worden. Een zalig bedje voor onderweg :)
Van Lodger, hier wikkelen we onze zoon in. Wel nog een jasje aan en een winddekje over de reiswieg. Ook ideaal voor in de maxicosi, zitten gaten in om gordels door heen te halen.