17 Reacties

5 jaar geleden
Wij hebben Zoé, in plaats van Zoë of Zoey. Wij vonden de schrijfwijze met de trema mooier. Nu bestaat officieel de trema niet echt in het buitenland en zal ze overal gewoon zo-wie worden genoemd. Dus ik denk dat mensen ook gewoon Die-ego zeggen met of zonder Trema. 😉

5 jaar geleden
Diego is een bekende Spaanse naam. Ik denk dus niet dat het vaak verkeerd zou worden uitgesproken.

5 jaar geleden
Ik ken een Diego, uitgesproken als Die-go dus echt op zijn nederlands. Ik zou dus voor een streepje kiezen

4 jaar geleden
Moet het dan niet juist met 2 puntjes op je e ? Diëgo ?
Ja denk je dat dat goed is ???? Twijfel!!

4 jaar geleden
Reactie op MJB28
Ja denk je dat dat goed is ???? Twijfel!!
Als het die ee go moet zijn wel. Ik heb een vie e na. Viënna

4 jaar geleden
Reactie op MJB28
Ja denk je dat dat goed is ???? Twijfel!!
Je hoeft niet zo te twijfelen hoor, lekker gaan voor de spelling die je zelf het mooiste vind! 95% van de mensen gaat Diego uitspreken als Die-ee-go, en voor de andere 5% is het één keer uitleggen en dan zit het ook goed. Als je een streepje of trema mooi vind kun je het doen, maar voor de uitspraak hoeft het niet.

4 jaar geleden
Ben van mening dat ook dat problemen zou kunnen opleveren. Heb toevallig zelf een achternaam met de letter 'ü' erin. Als ik dit ergens type krijg ik later iets als '2%i' of iets dergelijks bij die letter te zien. Dus de letter met trema wordt vervangen door wat tekens, daarom kies ik er bewust voor om het zonder trema te schrijven.