11 Reacties

3 jaar geleden
Ik kan niet vergelijken, maar ik heb al vanaf week 9 de doomoo buddy in verband met bekkenpijn. Nu 38 weken en slaap er nog steeds mee, zo fijn! Dus over deze ben ik erg tevreden. De snoozzz ken ik niet, dus daar kan ik niks over zeggen.

3 jaar geleden
Ik heb de litollo xxl U kussen.
Vooral ook omdat ik deze heel stevig vond voelen bij een vriendin en deze anti allergisch is.
En ik nu nog geen last heb van dat kussen met mijn zware allergieën terwijl de meeste kussens altijd mis is.
Daarnaast zijn er ook losse hoezen van te koop gewone en fleece.
Dus ik zou die juist aanraden.
Fijne klantenservice ook.
En je kunt ook los vulling bijkopen eventueel.
https://litollo.nl/

3 jaar geleden
Ik heb de Snoozzz gekocht toen ik ongeveer 12 weken zwanger was en slaap er nu nog mee... Inmiddels 38 weken... Ik vind het een ontzettend fijn kussen, als voedingskussen als de kleine er is kan ik dus nog niets zeggen maar slapen, heerlijk!

3 jaar geleden
Ik heb de snoozzz.. vind dat de korrels snel minder worden. Heb het kussen al een keer gevuld tijdens zwangerschap (overal korrels, wat een ramp) zoontje is nu 5 maanden en gebruik hem als voedingskussen. Mag nu wel weer bijgevuld worden.
De hoes eraf: super simpel
De hoes erop: overal korrels en lastig weer goed te krijgen
Pluspunt is dat er hele mooie hoezen voor zijn.

3 jaar geleden
Zijn beide fijn. Soms wilde ik de snoozzz, juist omdat die groot is. Ik kon die achter mij neerleggen zodat ik niet omrolde maar netjes op mijn linkerzijde bleef leggen. Of ik had hem tussen mijn knieën en lag er ook tegen aan. Soms was ik dat grote ding in bed zat en pakte ik de doomoo. De doomoo is fijn voor tussen knieen en ook om met je buik op te leunen. Ook na ze zwangerschap is de snoozzz fijn als je er een snoozzz hoes bij koopt om er een babynestje van te maken en de doomoo is ook nog fijn om mee te slapen of te gebruiken tijdens voedingen geven.