19 Reacties
4 jaar geleden
Niet doen! Word je enkel onzeker van als het een x niet lukt. Gewoon vertrouwen hebben
4 jaar geleden
Ik heb nu bij 3 controles bij de verloskundige gehad dat zij het hartje zelfs niet 1-2-3 kon vinden. Voornamelijk door wildebras in buik die alle kanten opschiet.
Maar ja, als de vk al moet zoeken dan denk ik dat het voor mijzelf al helemaal een opgave wordt 😅
Ik vertrouw er maar op dat zolang ik bewegingen voel in m'n buik, dat het dus goed gaat daarbinnen.
4 jaar geleden
Ik heb er in de periode voordat ik de baby’s duidelijk kon voelen (en uit elkaar kon houden) onwijs veel baat bij gehad. Soms is het even zoeken, maar ik heb nooit 1 van de hartjes níet kunnen vinden.
Ik ben ook van mening dat we moeders die ervoor kiezen een doppler te kopen in hun waarde moeten laten. Laat ze de keuze zelf maken, in plaats van reageren met ‘niet doen!’.
Ik heb de doppler van Luvion gebruikt. Ik zou zeggen, probeer het niet eerder dan 14 weken, daarvoor maak je het jezelf waarschijnlijk heel lastig😉.
4 jaar geleden
Ik heb nu bij 3 controles bij de verloskundige gehad dat zij het hartje zel ...
Ik voel nog niet altijd bewegingen dus dat maakt mij ook heel onzeker, maar het lijkt mij ook lastig om altijd het hartje goed te kunnen vinden en dat zorgt dan ook weer voor onnodige onzekerheid, ik wacht nog maar even af. Ik las al dat ik de bewegingen nu nog niet elke dag hoef te voelen..
4 jaar geleden
Ik heb de pocket fetal doppler, ik dacht via bol.com. Voor mij werkt hij al vanaf week 12 ofzo super. Zat ook gratis gel bij die de verloskundige ook gebruikt. Zij zeggen dat eenmaal per week gebruik geen kwaad kan. Ook weer niet te lang luisteren, nog geen halve minuut ofzo?
Ik hoor mijn kindje vanaf het eerste moment heel helder, in het begin soms zoeken omdat het toen nog een stuk kleiner was. Misschien ook gewoon geluk? Rond een week of 20, 22 kon mijn man ons kindje ook horen door zijn hoofd op mijn buik te leggen en toen voelde ik ons kindje ook al een week of twee. Dus als een doppler niet werkt, niet getreurd, verder in je zwangerschap zijn er ook andere manieren om je kindje te monitoren. Je hebt ook een soort van houten horens dacht ik die het geluid versterken,voor je partner. Maar of dat werkt?

4 jaar geleden
Ik heb er 1 en ik mocht van mezelf maar 1 keer per week luisteren, en raakte ook zeker niet in paniek als ik haar hartslag niet kon vinden. Probeerde ik het een uurtje later (met vollere blaas) gewoon nog een keer.
Ik had een hele drukke baby overdag maar heeeeel rustig in de nacht in de buik, en lag soms wel eens een uur op mijn rug of zij te wachten tot ik een trap voelde, maar gebeurde wel eens dat dat niet gebeurde. Even met de doppler en daarna kon ik weer lekker slapen. Ze is inmiddels 5 maanden nu.
4 jaar geleden
Ik heb deze gekregen super blij mee, onthoud wel dat het af en toe niet kan lukken maar bij mij tot nu toe gelukkig wel👶🍀

4 jaar geleden
Ik heb er eentje gekregen, de Luvion Doppler Deluxe. Het is er wel eentje waarop je de hartfrequentie kunt aflezen en dat zou ik net afraden omdat het niet zo accuraat blijkt te zijn. Ik ben nu 16 weken en het gaat elke week gemakkelijker om de hartslag terug te vinden. De laatste keer zelfs een paar schoppen gehoord! Ik vind het superfijn om te hebben.
4 jaar geleden
Hoiii.. ik heb sinds 16 weken een Doppler van bol.com de pocket fetal. Voor mij werkte het geruststellend in de periode dat je geen echo’s krijgt om even naar het hartje te kunnen luisteren… nu ben ik 33 weken zwanger en luister ik soms nog even gewoon omdat het zo mooi is. Een enkele keer was het lastiger om het hartje te vinden maar als je rustig blijft en gewoon even verder zoekt met je partner samen bijvoorbeeld dan zie ik alleen maar de voordelen in :)… succes met je keuze!














