10 Reacties

2 jaar geleden

Hoihoi, mijn dochtertje is geboren met 24+0 weken. Zelfde als jou, alleen helaas binnen 3 uur geboren na aankomst ziekenhuis, maar, ze heeft het gered!! Het is nu een gezonde jonge dame van 3 jaar, bijna 4!! Wel lang op de neonatologie afdeling gelopen, + 16 weken. Ze heeft er niks aan over gehouden gelukkig, haar longetjes moet ik wel voor altijd in de gaten blijven houden, het zal geen topsporter worden. Heel erg veel sterkte komende tijd. Liefs!

2 jaar geleden

Reactie op whoopwhoop89

Hoihoi, mijn dochtertje is geboren met 24+0 weken. Zelfde als jou, alleen h ...
Dat moet voor jullie ook een heel heftige tijd zijn geweest, maar wat fijn dat ze het heeft gered! 🩷 Heeft zij nog longrijpingsprikjes gehad of kon dat niet meer?

2 jaar geleden

https://community.24baby.nl/forum/zwanger/afgelopen-maandag-vliezen-gebroken-bij-18-5-heel-heftig-deel-2-Gr5wPk Mischien is dit ook een fijn topic? Ze is nu 28 weken en heeft al gebroken vliezen vanaf 18 weken.

2 jaar geleden

Reactie op Fuerte

Dat moet voor jullie ook een heel heftige tijd zijn geweest, maar wat fijn ...
Ja ze hebben mij die prikken gegeven alleen hadden die geen nut meer. Zelfde als weenremmers en de prikjes voor haar hersenen. Maar ondanks alles heeft ze het gered.(2 hersenbloedingen 1e week, aan 1 kant blijvende schade, maar andere hersencellen hebben dat overgenomen dus ook daar niks meer van te zien) Ze had wel een virus opgelopen (ziekenhuisvirus) waardoor ze geïsoleerd (en in pakken) behandeld moest worden. Gelukkig heeft ze daar ook niks aan overgehouden. Ik wil je un ieder geval heel erg veel sterkte toewensen!

2 jaar geleden

Oh wat naar! Hopelijk blijft de kleine zitten. Je bent in ieder geval op de juiste plek en alles zal op alles gezet worden om de kleine zoveel mogelijk kansen te geven. Mijn tweeling is met 26 weken onverwachts geboren. Ik was die week al aan het rommelen en vermoed dat een vruchtzak stuk was op basis van andere verhalen. Alleen wilden zij niet inwendig checken en was het urine ‘schoon’. Het ging hier zo rap dat longrijping niet meer toegediend kon worden. De nicu was een enorm lange slopende periode. Maar nu heb ik twee super blije peuters van ruim 2,5 jaar rond lopen. Die boven verwachting hun achterstand hebben ingehaald en nagenoeg geen complicaties lijken te hebben van de vroeggeboorte. Heel veel sterkte gewenst. En pak de rust die ze vragen! Iedere dag in de buik is een dag minder op de nicu. Zeg maar dat de kleine nog braaf moet blijven zitten.

2 jaar geleden

Reactie op whoopwhoop89

Ja ze hebben mij die prikken gegeven alleen hadden die geen nut meer. Zelfd ...
Bedankt voor je reactie, wat heftig allemaal. Maar wat een sterk meisje heb je!! Zo fijn om te lezen dat het uiteindelijk goed is gekomen 🩷

2 jaar geleden

Oh wat naar! Hopelijk blijft de kleine zitten. Je bent in ieder geval op de ...
Ik ben druk met rustig zijn 😊. Totdat de 48 uur voor longrijping om is mag ik er alleen af om naar het toilet te gaan. Als ze er daarna nog zit komt daarbij af en toe douchen. Wat super fijn dat je tweeling het heeft gered en de nicu lijkt me inderdaad heel heftig. Ik focus me nu vooral op haar zolang mogelijk binnen houden 🩷

2 jaar geleden

Ik ben met 27 weken opgenomen met een dreigende vroeggeboorte longrijping en weeën remmers gehad. Na 5 dagen mocht ik naar huis met rust. Wel bijna elke week nog een CTG gehad. Uiteindelijk is mijn zoontje geboren met 40+1.

2 jaar geleden

Hoihoi, Hoe is het met je?

2 jaar geleden

Reactie op whoopwhoop89

Hoihoi, Hoe is het met je?
Onze dochter is met 25.2 geboren via een spoed keizersnede. Gezien de omstandigheden gaat het redelijk goed met ons. Ze is een vechtertje! 🩷💪