14 Reacties
5 jaar geleden
Bedoel je iets waar je lang plezier van hebt of iets dat goed is voor het milieu? Wasbare zwemluiers voor de baby misschien, in het laatste geval.
5 jaar geleden
Houten speelgoed zoals een houten loopfiets? Wegwerp luiers 馃槄 een houten babygym? Little Dutch heeft mooi houten spul maar ik weet niet of het duurzaam geproduceerd is. Of een (tweedehands) artipoppe draagzak bijvoorbeeld?
5 jaar geleden
Reactie op Liescodeluxe
Bedoel je iets waar je lang plezier van hebt of iets dat goed is voor het m ...
En in het eerste geval vind ik een houten memorybox heel tof je kunt daar dan bijv het geboortekaartje in laten graveren en de ouders kunnen dan allerlei herinneringen erin doen voor later, zoals eerste pakje, tandje, haarlokje, de kaartjes, etc. Wat mij betreft niet doen zijn veel kleertjes zeker als je de smaak niet precies weet, knuffels krijgen ze ook vaak in overload, spaarpotjes zijn cute maar kids gebruiken vast geen cash meer in die tijd dat ze het mogen uitgeven, speelgoed is op zich leuk maar dan zou ik idd voor iets van hout gaan. Een van de leukste kados die ik heb gehad is een lange verjaardagsslinger van stof, die wordt echt ieder jaar bij meerdere gezinsleden gebruikt. Je kunt er eventueel ook een met naam laten maken. Vooral praktisch is een siliconen slabber, je hebt daar hele leuke van (alsof ze een cowboy of prinses zijn). En een draagzak of draagdoek is ook een fijn kado maar dat hangt wel van af wat de mama voornemens is om te gaan doen en prettig vind. Een lampje voor op de babykamer is ook leuk. Ik vind de dieren van Heico echt te gek.
5 jaar geleden
Wipstoel, muziekmobiel, luiertas, babygym, bon voor bijvoorbeeld spa of newbornshoot. Een eerstejaars invulboek. Een leuke mand/doos waar ze spullen (van bijvoorbeeld de geboorte) in kan bewaren. Abbonement op Timelapp of Klikkie zodat ze elke maand foto's kan afdrukken.
Ik weet niet hoe duurzaam je dit vind, maar misschien heb je er iets aan :)
5 jaar geleden
Tweedehands
- kleding
- houten speelgoed, blokken, trein,
- kinderboeken
- boxkleed
Nieuw
- verzorgingsproducten eco
- voedingspyama
- nachtlamp voor de bbykamer
Of
- activiteit voor jou en de baby zoals
Babymassagecursus
Babyzwemmen
5 jaar geleden
Ik heb een supertoffe houten loopfiets gekregen. Of wasbare luiers als luiertaart.














