8 Reacties
6 jaar geleden
Hi Paula!
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Hier ook een zwangere DM1 patiënt 😉
Het is inderdaad lastig om gerichte informatie te krijgen. Heb je Facebook? Daar is een pagina speciaal voor ons, kun je al je vragen kwijt en lees je veel ervaringen van andere dames. Pagina heet diabetes type1 en kinderwens/zwanger/mama
Voel je je wel goed?
6 jaar geleden
Reactie op Ramonaaa1989
Hi Paula!
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Hier ook een zwangere DM1 pati ...
Dankjewel! Jij ook gefeliciteerd!
Ik heb Facebook, ga gelijk kijken! Bedankt voor de tip 😉
Ik voel me goed, wel snel moe en soms wat een misselijk gevoel maar gaat verder goed.
9 januari eerste afspraak in het ziekenhuis, duurt nog zo lang...
6 jaar geleden
Reactie op PaulaFenne
Dankjewel! Jij ook gefeliciteerd!
Ik heb Facebook, ga gelijk kijken! Bedank ...
Ooh ja afwachten op die eerste afspraak.. duurt eeuwen! Haha, hopelijk heb je een fijne echo!
Straks zit je zo vaak in het ziekenhuis dat je het echt beu bent 😂 ik zit er nu bijna wekelijks. Grote voordeel daarvan is, is dat we wel elke keer een echo hebben 😍 dus wij hebben onze mini al heel vaak gezien.
6 jaar geleden
Hoi Gefeliciteerd!
Ik heb ook al 15 jaar diabetes type 1 en nu ook voor de eerste keer zwanger. Vind het allemaal ontzettend spannend merk ik en ben heel (veel te) streng voor mezelf.
Ik vind het wel fijn dat ik onder strenge controle ben van het ziekenhuis, heb je toch een heel team waar je op terug kunt vallen voor vragen en soms ook voor bevestiging dat je goed bezig bent;)














