20 Reacties
4 jaar geleden
Ik zou inderdaad een extra mutsje pakken voor direct na de geboorte. Mijn kleintje bleef toen maakt bij mij liggen met een muts op die vies werd. Pas na ruim een uur de baby aangekleed in z'n eerste pakje
4 jaar geleden
Reactie op Adventkalender
Ik zou inderdaad een extra mutsje pakken voor direct na de geboorte. Mijn k ...
Okee dankjewel! Stop ik er 1 extra in de tas 🙂
4 jaar geleden
Reactie op 💙m💗
Ik was daar ook bang voor. Bij ons hebben ze eerst een ziekenhuis muts op g ...
Thnx voor je reactie! Ga ik het ook aangeven 🙂
4 jaar geleden
Leuk om van te voren te bedenken en op dat moment leuk als het ook lukt.. dus waarom niet. Bij ons hadden ze ziekenhuis mutsje eerst gedaan en ons mutsje was toch iets groter dus die hadden ze daar weer overheen gezet :) (wel pas na het aankleden trouwens. En ik herinner me ook dat ze toen een schoon ziekenhuis mutsje eronder aan kreeg. Denk ook dat die van ons achteraf niet warm genoeg was om alleen op te doen. Was meer zo'n kapje met een strikje onder de kin)
4 jaar geleden
Ik betwijfel toch of zo'n kleintje precies na de geboorte al instagram waardig moet zijn 🦧
4 jaar geleden
Reactie op Momo96
Als je toch gewoon een leuke foto wil? Ik was er ook mee bezig dat er wel e ...
Tja, iedere z’n ding natuurlijk. Ik ben meer gefocust op het gezond ter wereld brengen van mijn kind straks en niet in hoeverre kleren vies worden. Ik heb vanwege mijn werk misschien iets teveel ellende gezien bij bevallingen en zieke pasgeborenen. Het is het laatste waar ik me druk om maak. Kleren van kinderen worden in de jaren erna ook geregeld vies en dat moet kunnen. Maar wat ik zeg: ieder z’n prioriteiten en wat ie belangrijk vindt. Moet ieder voor zich weten.
4 jaar geleden
Reactie op Pleegie
Tja, iedere z’n ding natuurlijk. Ik ben meer gefocust op het gezond ter wer ...
Pfoe, tuurlijk is dat prio 1 voor elke mama; een gezond kind. Daarnaast mag je ook gerust over zulke dingen nadenken, dat maakt niet dat je een mooie foto of schone kleren belangrijker vind dan een gezond kind.. beetje liefdevoller reageren mag wel denk ik.
4 jaar geleden
Bij ons werd eerst een mutsje van het zh opgezet en daarna pas zijn eigen kleertjes en muts
4 jaar geleden
Ik betwijfel toch of zo'n kleintje precies na de geboorte al instagram waar ...
Wie zegt dat de foto op instagram komt? Zijn we juist niet van plan. Maar leuk voor ons zelf, en bijv collega's/kennissen die we geen geboortekaartje sturen 😉
4 jaar geleden
Het ziekenhuis heeft zachte mutsjes die ze echt meteen na de geboorte opzetten (als ze nog nat en bebloed zijn). Hier werd de eerste ook nog verwisseld voor een droge toen z'n lijfje was afgedroogd. Pas toen hij een tijdje op m'n borst had gelegen, namen ze hem mee om hem aan te kleden met de kleertjes die ik had meegenomen.
Vond die mega elastische ziekenhuismutsjes trouwens echt een stuk handiger dan m'n zelfgekochte katoenen mutsjes. Die waren voor dat kleine hoofdje nog veel te stug en vielen er de hele tijd vanaf (heel gepriegel om het weer op te zetten als ze slapen)... Zou dus voor het gemak ook een ziekenhuismutsje meenemen naar huis;)
4 jaar geleden
Verloskundige gaf hier aan om 2 mutsjes mee te nemen: 1 zetten ze direct na de bevalling op en wordt nat/vies. En vervolgens een schoon/droog mutsje voor als jullie naar huis gaan. Vooral dat het mutsje droog is, is belangrijk zei ze.














