4 Reacties
4 jaar geleden
Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Ook heel erg last van. Zowel toen ik aan de pil zat als nu tijdens de zwangerschap.... Drama... Boos worden om niks, spontaan een vreselijke huilbui of onzeker voelen over alles .. ik heb er helaas niet echt tips voor die ben ik zelf nog aan het zoeken... Tijdens de pil gebruikte ik solgar super star flower om hormonen weer in balans te krijgen, maar die mag niet tijdens de zwangerschap... Neem vooral je rust en tijd voor jezelf en probeer te genieten
4 jaar geleden
Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Ook heel erg last van. Zowel toen ik aa ...
Fijn in ieder geval dat het herkend wordt! Ik voel me soms zelf een baby en dan vraag ik me af hoe ik moeder moet zijn als ik zelf nog overal om huil ed. Maar hopelijk wordt het beter! 馃グ Jij ook gefeliciteerd!
4 jaar geleden
Reactie op maria12346
Fijn in ieder geval dat het herkend wordt! Ik voel me soms zelf een baby en ...
Ik herken je... En soms kan je ook heel blij op iets reageren dat je wel een klein kind met Sinterklaas lijkt ofzo hahah .. dankjewel ! Ik ben nu 18 weken en nog steeds last ervan... Hopelijk trekt t weg ..
4 jaar geleden
Wow zo herkenbaar. Ik herken precies hoe ik me voelde toen ik aan de pil ging. Ik heb mijn emoties totaal niet in de hand en voel me machteloos en uitgeput steeds.














