3 Reacties

4 jaar geleden

Ja die heb ik gehad (dochter is er nu uitgegroeid; kan maar tot ong maat 68). Wat wil je weten? Ik vond hem op zich wel fijn dragen, maar groot nadeel was dat ze erg ging zakken. Ze begon elke keer netjes op kusjeshoogte zoals het moet, maar na een tijdje wandelen zakte ze steeds flink. Niet zozeer de tailleband, maar hij rekte echt uit. Dat heb ik bij geen van mijn andere draagzakken gehad.

4 jaar geleden

Ik draag mijn dochter van 9 weken hier nu in sinds ze 4 weken oud was. Ik vind hem heel fijn dragen. De stof rekt inderdaad soms wat op. Ik vind het prettig dat ze wat onderuit zakt omdat ze hierdoor met een bolling in haar rug zit. Mij werd verteld dat dit beter voor de rug zou zijn.

4 jaar geleden

Wij hebben deze. Gebruik hem alleen voor korte tijden, na een uurtje is ze het vaak wel weer zat. Vind het prettig zitten voor mezelf, dochter twijfel ik dus over omdat ze er max een uur in wil. Maar misschien is ze gewoon geen draagzakbaby, dat kan ook