4 Reacties
5 jaar geleden
Ik gebruik deze kinderwagen nu 5 maanden. Hij klapt zeer makkelijk in en uit. Nooit gedoe hiermee. Wielen kun je er ook gemakkelijk afhalen, waardoor hij wat kleiner is in de auto. Je kan de voorwielen ook vast zetten voor onverharde wegen. We hebben hem mee het bos in gehad, dat lukte ook goed. Er zit een beetje vering in.
Ik heb een klein reusje, die erg groot is voor zijn leeftijd. Hij past dus net niet meer in de reiswieg. Een gemiddeld kindje past met gemak tot 6 maanden in de reiswieg. Gelukkig kan de buggyinzet ook helemaal plat, waardoor wij die nu al kunnen gebruiken. Ik ben erg tevreden. Heb geen ervaring met andere kinderwagens, maar geen spijt van mijn aankoop.
5 jaar geleden
Ik gebruik deze kinderwagen nu 5 maanden. Hij klapt zeer makkelijk in en ui ...
Goed om te horen! Ik zou graag een zwarte willen maar begreep dat het handvat dan niet van leer is, is dat vervelend? Of heb je toevallig een andere kleur?
5 jaar geleden
Reactie op Babytwee23
Goed om te horen! Ik zou graag een zwarte willen maar begreep dat het handv ...
Ik heb een andere kleur en wel een lederlook handvat, dus dat weet ik niet. Weet niet hoe snel je hem nodig hebt, anders kan je dat hopelijk nog even voelen in een winkel, als die ooit weer open gaan馃檲.














