6 Reacties

4 jaar geleden

Geen ervaring maar vanuit de kraamzorg kreeg ik het advies om 茅茅n bibs aan te schaffen icm borstvoeding. Overigens schaf ik er maar eentje aan omdat ik 眉berhaupt wil afwachten of een speen nodig is.

4 jaar geleden

Onze zoon had altijd Bibs. We hebben eens die van Frigg geprobeerd, en die overgang ging zonder problemen. De spenen zijn quasi hetzelfde. Het is maar welke je het leukst vindt. Over de combinatie met borstvoeding kan ik echter weinig bijdragen.

4 jaar geleden

Ik heb ze beide. Gaan allebei prima icm borstvoeding. Bibs is altijd in natuurrubber, Frigg ook in silicone. Voor mijn kinderen zit er geen verschil tussen.

4 jaar geleden

Mijn kraamhulp raadde bibs aan icm borstvoeding (toevallig had ik die in huis). Ging bij mijn kindje al in week 1 goed. Geen problemen met borstvoeding馃憣馃徏

4 jaar geleden

Reactie op Spamsan

Ik heb ze beide. Gaan allebei prima icm borstvoeding. Bibs is altijd in nat ...
Bibs is nu ook in siliconen te krijgen :-) Ik gebruik vind en laatst perongeluk een frig gekocht. Gaat prima samen.

4 jaar geleden

Bibs is nu ook in siliconen te krijgen :-) Ik gebruik vind en laatst peron ...
Vind = bibs