8 Reacties

5 jaar geleden

Oehh dat is wel echt op het nippertje. Volgens mij mag je dan niet eens meer meevliegen met de maatschappij. En ik denk ook toestemming van de vk. Ik zou het zelf niet doen. Veel te riskant. Ga lekker een uitgebreid weekend weg in nederland!

5 jaar geleden

Ik zou het niet durven riskeren. Ik begrijp zeker en vast waarom je zou willen gaan: nu we eindelijk weer op vakantie mogen kriebelt het en binnenkort wordt het een drukke periode. Maar op 34 weken vrees ik dat het te zwaar zal zijn. En te risicovol, wat als je te vroeg bevalt? Kan je eventueel niet met de auto een tripje plannen?

5 jaar geleden

Reactie op Popo

Ik zou het niet durven riskeren. Ik begrijp zeker en vast waarom je zou wi ...
Ja kan ook met de auto hoor, maar het voelt even als een soort van laatste moment om met zijn tweeën nog even wat verder weg te gaan. We zijn best reislustig, dus het kriebelt idd 🤗. Maar ik wil zeker niet koste wat kost gaan. Dus voornamelijk ook benieuwd naar ervaringen van anderen rond die periode. Thanks iig voor je reactie!

5 jaar geleden

Als je 34 weken zwanger bent als je weggaat en dan 2 weken weg blijft, ben je dus 36 weken als je terugkomt. Best riskant denk ik. Sommige baby’s worden dan al geboren. Voor de meeste vlieg maatschappijen is dat ook echt de Max. Persoonlijk zat rond die termijn mijn buik echt behoorlijk in de weg. In een vliegtuig zitten... nee dank je. Het is logisch dat je je met 24 weken nog toppie voelt, maar 10 weken is een kwart van de totale zwangerschaps duur en niet te vergelijken met hoe je je nu voelt. Ik zou het niet doen en rond 30 weken gaan.

5 jaar geleden

Veel maatschappijen hanteren tot 34 weken. Ik zou het niet doen. Je hebt kans op complicaties door het vliegen (trombose, vroeggeboorte) En als er iets is je bent toch in het buitenland waar de zorg (vaak) anders is dan in NL. Ik heb zelf bij mijn 1e zwangerschap gevlogen met 24 weken en ik zou het niet weer doen. Heel ongemakkelijk 3 a 4 uur in een vliegtuig zitten en ik moest zelf door opstijgen, landen en turbulentie veel overgeven. Dus nee ik zou het niet aanraden.

5 jaar geleden

Ik zou het zelf niet durven en inderdaad met 34 weken loop je op je einde en je mag maar tot 36 weken vliegen. Voel jij je er goed bij en heb je geen complicaties dan lekker gaan! Ik zou wel last minute boeken zodat je zekerder bent hoe je jezelf dan voelt😊

5 jaar geleden

Nouu, ik geloof dat dit een beetje een naïef en te optimistisch plan was 🙈! Dank voor de reacties, we zullen wat anders/dichterbij zoeken of toch proberen eerder te gaan!

5 jaar geleden

Met het werk gaan we elk jaar een lang weekend weg. Een paar jaar geleden was mijn collega 34 of 35 weken zwanger en gingen we met z’n allen weg. Het was echt zwaar voor haar. Deels de temperatuur. Maar ook de activiteiten, maar als je alleen/met je partner gaat kun je natuurlijk dat zelf inplannen. Maar ik heb nog zitten grappen met haar in de hotelkamer, wat nou als je nu opeens weeen krijgt? gelukkig niet gebeurt. Maar in de opvolgende week thuis ontving ik een berichtje dat de baby er was. Dus het had zomaar wel gekunt. De vraag is of het een ramp zou zijn als je in het buitenland bevalt? Als jij daar niet heel negatief tegenover staat mocht het gebeuren dan kun je een trip overwegen. Zelf zou ik kiezen voor de auto. Als het dan niet goed meer voelt of het zou beginnen te rommelen, dan ben je zo weer thuis.