11 Reacties
5 jaar geleden
Bij mij was het tegelijk met de gewone 12 weken bloedname dus moest wel nuchter zijn.
5 jaar geleden
Ben je zeker dat je enkel de nipt test hebt?
Want in vind het vreemd dat je verloskundige zegt dat je ervoor geen suiker mag eten. Daar heb ik nog nooit van gehoord.
Misschien heb je gecombineerd ook een andere test erbij?
Ik zou eens bellen naar je dokter. Want het zou jammer zijn dat je nog eens terugmoet.
5 jaar geleden
Ze kunnen gelijk je suikerwaarde zien en als die te hoog is willen ze verder in de zwangerschap de suikertest voor de zekerheid afnemen. Dit was bij mij het geval..
5 jaar geleden
Je mag gewoon eten en ik had ervoor limonade gedronken en suikersnoepjes gegeten oeps馃檲hadden ze niets van gezegd was enkel om te kijken naar de afwijkingen en geslacht. Later in de zwangerschap deed ik dan een suikertest
5 jaar geleden
In principe hoef je niet nuchter naar de nipt.
Ik had toevallig gedroogde abrikozen gegeten van tevoren zodat het prikken beter zou gaan... en toen moest ik de volgende dag nog een keer nuchter de suiker prikken omdat de suikerwaarde iets te hoog was 馃檲
Maar het wordt altijd nadrukkelijk vermeld als je nuchter moet zijn. En dan wordt het prikken altijd in de ochtend gepland. Voor de nipt hoeft dat niet.














