8 Reacties

4 jaar geleden

Nee je kan gewone fietstassen aanschaffen maar je hebt een soort verlengstuk nodig als je de fietstassen wil combineren met een fiets zitje. Het fiets zitje komt namelijk achterop (met de benen/ voet steunen) en daarachter de fietstassen.

4 jaar geleden

Reactie op Peachie

Nee je kan gewone fietstassen aanschaffen maar je hebt een soort verlengstu ...
Top, dankjewel. Dat verlengstuk kan ik dan voor m'n volgende verjaardag vragen ;)

4 jaar geleden

Bij mijn moederfiets zijn fietstassen niet mogelijk. Goed om het echt even te checken voor je type fiets.

4 jaar geleden

Inmiddels heb ik mijn fiets gekregen en ben ik op zoek naar fietstassen. Twijfel tussen twee en het grootste verschil is de maat. Hoeveel liter heb je eigenlijk nodig?

4 jaar geleden

Ik heb er 1 van de Hema, het is geen dubbele maar 1 die je er af kan halen en met een ritsje. Hij is volgens mij 20 liter. Onze grote luiertas past erin 馃槉

4 jaar geleden

Reactie op Propje0821

Ik heb er 1 van de Hema, het is geen dubbele maar 1 die je er af kan halen ...
https://www.hema.nl/41198056.html Deze is 't en ik heb 'm in het zwart 馃槉

4 jaar geleden

Reactie op Propje0821

https://www.hema.nl/41198056.html Deze is 't en ik heb 'm in het zwart 馃槉
Dankjewel!

4 jaar geleden

https://www.basil.com/nl/boheme-fietsschoudertas-zwart.html Ik heb deze, klik je zo op de fiets en gebruik ik dan gewoon als "luiertas" (schoudertas). Ideaal!